Domů » Pankrácký Rynek: Místo, kde seženete poctivé potraviny
Jídlo a pití

Pankrácký Rynek: Místo, kde seženete poctivé potraviny

Rozhodli jste se, že budete žít mnohem zdravěji než doposud? Pokud vám záleží na tom, co jíte, začněte nakupovat na Pankráckém Rynku, který relativně nedávno vyrostl na pražském Pankráci. Projekt mediálně známé tváři Filipa Sajlera (účinkuje v pořadu Kluci v Akci) získal velmi pozitivní ohlasy a věříme, že si ho zamilujete i vy.

V čem je Pankrácký Rynek výjimečný? Čekají zde na vás kvalitní suroviny s prokazatelným původem. A právě na tom je staví filosofie celého projektu. Sháníte prvotřídní maso přímo od řezníka, křupavé pečivo čerstvě vytažené z trouby nebo zeleninu v bio kvalitě? Máte ho mít! Jediné, co zde neseženete, jsou ošizené blafy.

maso-od-reznika

Filip Sajler původně měl původně s Pankráckým Rynkem jiné plány. Mělo se jednat čistě o farmářské trhy, ale farmáři nemohou prodávat každý dne. Proto se skladba dodavatelů výrazně rozšířila, nicméně nikoliv na úkor kvality. Průmyslová produkce nemá šanci.

Buďme však trochu konkrétnější, na jaké produkty na rynku narazíte? U řezníka seženete poctivé maso a uzeniny, v Blue Fjord čerstvé ryby a mořské plody, v Oříškově čerstvě pražené oříšky a v místní vinotéce lahodná vína. Nechybí ani pekařství a květinářství Belles Fleurs. A až si budete chtít na chvíli odpočinout, uvelebíte se ve stylové kavárně The Cafe.

Pankrácký rynek

Na závěr jsme si nechali restauraci Perfect Bistro . Právě zde si vaše chuťové pohárky vychutnají kvalitní pokrmy z nejlepších surovin (které jsou k mání ve zdejších obchůdcích). Dostanete „fast food v kvalitě slow food“. Kromě stálé nabídky je k mání také denní a sezónní menu.

Pankrácký rynek

Tak co vy na to? Dáte si říct? Udělejte to alespoň pro jednou jinak a zajděte si poctivé suroviny. Prodejci vám rádi prozradí vše o původu svého zboží a vysvětlí vám, jak ho zpracovat. Další informace najdete na www.pankrackyrynek.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!