Srovnávač zájezdů NewTravel.cz: Klíč k nejlevnější dovolené

Na dovolenou není nikdy příliš pozdě, takže pokud jste léto strávila doma, nic není ztraceno. Stále se nabízí široké spektrum destinací, kde se můžete slunit i během podzimu. Anebo zkrátka vyrazíte někam, kde si užijete unikátní atmosféru v prostředí starobylých architektonických skvostů – i poznávací zájezdy mají něco do sebe. Jedna z dalších možností je lyžovačka na zasněžených alpských pláních. Ale ať už vás to táhne za sluníčkem, památkami nebo zimními sporty, vždy je vyplatí investovat trochu času do srovnání konkurenčních nabídek. Zajímá vás, jak za dovolenou ušetřit nemalou částku? Zaměřili jsme se na srovnání zájezdů, které zajišťuje známý zprostředkovatel New Travel.cz. Společnost se od roku 2006 soustředila na prodej zájezdů a nyní se stala největším cenovým srovnávačem zájezdů na českém internetu. Co to znamená pro vás? Snadno najdete ideální nabídku a ušetříte spoustu peněz.

Jak srovnání zájezdů funguje?

Na www.newtravel.cz najdete nabídky od více než stovky ověřených cestovních kanceláří, mezi kterými nechybí ani největší hráči jako Čedok, Redok Travel či Kareta Tour. V praxi to znamená nespočet zájezdů do všech možných koutů světa. Vyhledávání je rychlé a intuitivní – zadáte zemi, lokalitu nebo hotel, vyplníte datum odjezdu/příjezdu, případně délku pobytu, typ zájezdu a další upřesňující informace, které vás dostanou do cíle doslova raketovou rychlostí.

Nejvíce ušetříte za first a last minute

Zároveň můžete zabrousit do některé z tématických kategorií. Pokud vás zajímají zájezdy na poslední chvíli, vsaďte na last minute. Anebo si chcete zarezervovat zájezd v předstihu? Ušetříte také v případě first minute. A nemáte-li k dispozici dostatek volna, udělejte si alespoň kratší výlet po Evropě. Takzvané eurovíkendy představují plnohodnotnou alternativu pro každého, kdo si chce užít spoustu zábavy během prodlouženého víkendu. Tak na co ještě čekáte? Díky srovnávači zájezdů od New Travel máte celý svět na dosah ruky. Aha, vy už balíte... Tak šťastnou cestu!

Publikováno: 05. 11. 2015

Kategorie: Cestování a dovolená

Autor: Adam

Tagy: srovnání zájezdů