Dopřejte svému pejskovi nejlepší krmivo. Proč vsadit na Taste of the Wild?

Současný nabídka zvířecího krmiva je více než obrovská. Je proto třeba důkladně vybírat značku granulí, které budete svému čtyřnohému miláčkovi pravidelně dopřávat. Hledáte-li kvalitní krmiva pro psy, popřípadě krmiva pro kočky, rozhodně není od věci zmínit přítomnost unikátní americké značky Taste of the Wild. Nejenom samotní majitelé psů, ale třeba i server dogfoodanalysis.com jasně potvrdil kvalitu, jakou se toto krmení vyznačuje. Příkladem budiž kachní a bizoní varianta, která v receptuře získala 6 hvězdiček z celkem šesti možných. Tím se může pyšnit jenom málokteré krmivo pro psy.

Prvotřídní složení je základ

Důvodem takového hodnocení je samozřejmě špičková kvalita tohoto krmiva. Ta reflektuje pečlivý výběr surovin, jakožto i jejich původ. Jako příklad nám poslouží Taste of the Wild pro dospělé psy. U těchto granulí, ale ani u ostatních variant se nemusíte bát toho, že by byly v rámci výroby používány jakékoliv obiloviny. Ty totiž obvykle slouží jako levnější náhražka. U Taste of the Wild je kladen důraz především na čerstvé maso, které může být doplněno kvalitními doplňky třeba v podobě:
  • sladkých brambor
  • bylinek
  • rajčat
Že je kladen důraz především na maso, to dokazuje i výběr druhů, které jsou zastoupeny. Patří sem krmivo vyráběné z kvalitního lososového, jehněčího, drůbežího, ale i srnčího nebo bizoního masa. To si navíc nemusejí dopřávat jenom pejskové, protože existuje i série Taste of the Wild pro kočky. I u ní můžete počítat s výše uvedenou kvalitu související s výrobou, ale hlavně samotným obsahem.

Pro čtyřnohé miláčky jakéhokoliv věku

Specifikem daných amerických krmiv je také to, že je při výrobě zohledněno i to, že psi stále pocházejí z šelem a s tím souvisí jak jejich DNA, tak i zažívací systém. Stejně tak je brán ohled i na věk čtyřnohého miláčka. Příkladem tak může být sortiment, kterým je Taste of the Wild pro štěňata, pro dospělé, stejně jako třeba aktivní, nebo starší psy. I zde je receptura upravena tak, aby byla skutečně přínosem.

Publikováno: 04. 09. 2015

Kategorie: Praktické rady

Autor: Adam

Tagy: nejlepší krmivo pro psy | recenze taste of the wild