Domů » Dostaňte peníze za nákup zpět. Cashback začínají využívat i čeští zákazníci!
Slevy a nakupování

Dostaňte peníze za nákup zpět. Cashback začínají využívat i čeští zákazníci!

Krátce po Vánocích je otázka levného nakupování aktuálnější než kdykoliv jindy. Vsadíme se, že i vaše peněženka ocení nemalou úsporu při nakupování zboží a služeb všeho druhu. A pokud ráda a často nakupujete přes internet, není co řešit. Líbilo by se vám, kdybyste mohla nakupovat tam, kde jste zvyklá a dostat za každý nákup určitou částku zpět? V tom případě začněte využívat cashback!

Na Refundo.cz vám dají 50 Kč při registraci

Cashback je v zahraničí populární již několik let a i čeští zákazníci k němu velmi rychle přilnuli. Podstatou služby je nakupování přes tzv. cashback portálech, které spolupracují se známými i méně známými prodejci. Mezi nejznámější patří Refundo.cz, kde najdete slevové kupony všeho druhu. Po bezplatné registraci navíc získáte zajímavý vstupní bonus ve výši 50 Kč.

cashback

Jak nakupovat s cashbackem?

Nakupování s cashbackem probíhá následovně. Poté, co se přihlásíte ke svému účtu na Refundo.cz, si vyberete z široké nabídky e-shopů. Vstoupíte do něj a provedete nákup tak, jako obvykle. Rozdíl tkví v tom, že dostanete část utracených peněz zpět. Většinou jde o částku řádově v několika procentech, což sice na první pohled nevypadá tak atraktivně – nicméně v případě častého nakupování se může výše úspory vyšplhat třeba i na několik desítek tisíc korun ročně.

Nakupujte u českých i zahraničních prodejců

Mezi e-shopy, na kterých lze přes Refundo.cz nakupovat s cashbackem, najdete české i zahraniční internetové obchody. Mezi nejvyužívanější patří slevové kupony Mall.cz, kde díky cashbacku ušetříte až 4 %. Jeden z největších českých prodejců nabízí značkové oblečení, hračky, elektroniku, zařízení pro domácnost a spoustu dalších věcí každodenní potřeby. Za zmínku stojí také slevové kupony Kasa.cz ve výši až 3 % a další e-shopy jako Tescoma.cz nebo Parfemy-Elnino.cz. Ze zahraničních platforem oceníte přítomnost AliExpressu či SportsDirect.com.

Možná vás zajímá, proč by vám někdo dával peníze zpět. Důvod je prostý. Provozovatelé portálu Refundo.cz získávají provizi za přivedené zákazníky. A právě o to se s vámi podělí. Tak proč to nevyužít, když je to tak snadné?

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!