Přišel čas obměnit botník

Článků týkajících se obměny jarního, případně letního šatníku bylo již dost. Čemu jsme však nevěnovali pozornost jsou boty. A je to právě obuv, na kterou si mnoho dam potrpí mnohem více, než na novou halenku či svetřík. Pokud jste při pohledu na váš botník zjistily, že je zapotřebí provést menší (nebo raději větší) nákup, nemusíte pro nové boty nikam daleko. Jako obvykle přinášíme tip na výhodný nákup z pohodlí domova. Tentokrát jde o populární botky značky Tamaris, které mají oproti jiným výrobcům několik podstatných výhod. Boty Tamaris totiž vynikají nejen velmi moderním designem, ale také ergonomií. Vaše nohy se v nich budou cítit jako v bavlnce a to i přesto, že si vyberete botky na jehlách.

Tamaris – boty, které tlumí došlap

Značka Tamaris patří do skupiny známého mezinárodního výrobce obuvi, společnosti Wortmann (mezi další značky patří s.Oliver či Gino Ventori). Boty jsou vybaveny unikátní technologií ANTISHOKK, která byla vyvinuta za účelem maximálního pohodlí zákazníků. „Antišok“ výrazně tlumí došlap, takže nedochází k deformaci nohou. Podle výrobce je došlap utlumen o více než 50% a o nohy je tak dobře postaráno. Obuv Tamaris je navíc finančně dostupná, takže nákup nenaruší váš citlivý rozpočet. Samozřejmostí jsou příjemné a vysoce kvalitní materiály, které z bot činí záležitost na několik let. Pokud se o ně budete náležitě starat (impregnovat...), vydrží vám několik sezon.

Široký výběr potěší i nejnáročnější

Boty Tamaris seženete ve značkových prodejnách, stejně jako na internetu. E-shopy se mohou pochlubit nižšími cenami (často i o několik se korun), takže se nákup opravdu vyplatí. Široký výběr najdete na rejnokobuv.cz a vybrat si můžete ze stylových pantoflí mezi prsty, populárních balerínek, sandálků či společenských bot. Seženete zde obuv pro každou příležitost a navíc ušetříte spoustu času, který byste strávily brouzdáním po obchodech.

Publikováno: 14. 05. 2012

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: antishokk | balerínky | boty | kozačky | sandálky | sandály | tamaris | žabky