Potřebujete pomoct s výběrem make-upu na léto?

Jaro graduje a nebude trvat dlouho a přehoupne se do nejoblíbenějšího ročního období. Podle meteorologů se letošní léto ponese ve znamení výrazných veder, jejichž náznaky můžeme pozorovat už nyní. Schválně si vzpomeňte na minulý víkend, kdy teploty překročily 30° Celsia. Vzhledem k naší zeměpisné šířce se jedná o úctyhodné číslo. Ale k věci, léto je totiž pro mnohé z nás velmi nepříjemné. Důvod je prostý, tropická vedra rozhodně nejdou ruku v ruce s kosmetikou, která se má tendenci rozpouštět a dělat šmouhy. Řeč je především o make-upu, bez kterého moderní žena neudělá ani krok. Pokud patříte k menšině, která make-up nepotřebuje, nezbývá vám, než gratulovat. Pro ty ostatní máme několik zaručených tipů, které pomohou s výběrem vhodného make-upu. Takového, který nezradí a bude držet i za opravdového parna.

Není make-up, jako make-up

Na začátek jistě přijde vhod základní rozdělení make-upů, tedy na tekuté, tuhé a sypké pudry. Podle typu pleti si vybíráme make-up se speciálními vlastnostmi – matné, zesvětlující, rozjasňující a podobně. Pakliže si nejste jisté, který make-up se hodí právě pro vaši pleť, poraďte se se zkušenou kamarádkou, nebo ještě lépe s kosmetičkou. Dost možná vám doporučí nejen typ, ale i konkrétní značku make-upu, což vám výběr o to více ulehčí. Zkušenosti můžete čerpat i na internetových fórech, které jsou anket a fór ohledně této problematiky plné. Není nad to, poučit se z chyb ostatních a nemuset vyzkoušet všemožné make-upy, které jsou momentálně na trhu. Zcela jistě se vám podaří najít takový make-up, který nebude dělat neplechu ani když rtuť na teploměru překoná onu třicítku.

Výhodný nákup? Jedině parfums.cz

Ať už jste se informovaly o vhodném make-upu a konkrétní značce, či nikoliv, měly byste zamířit rovnou na parfums.cz. Téměř legendární internetový prodejce kosmetiky nabízí obrovské množství kvalitních make-upů, které jsou k dostání za nižší cenu, než v kamenných obchodech. Dekorativní kosmetika je podrobně popsána, takže nemusíte mít strach, že koupíte zajíce v pytli. Vždy budete mít jistotu, že vámi vybraný make-up je skutečně na konkrétní typ pleti, který potřebujete. Díky prvotřídní kosmetice budete vypadat skvěle za všech okolností a již se nebudete muset obávat nepříjemných šmouh nebo záhybů v očních víčkách.

Publikováno: 14. 05. 2012

Kategorie: Kosmetika

Autor: Adam

Tagy: dekorativní kosmetika | kosmetika | parfums | parfums.cz