Domů » Chybí vám nápady na dárky? Začněte používat novou online appku!
Dárky

Chybí vám nápady na dárky? Začněte používat novou online appku!

Překypujete kreativitou a máte neodolatelnou touho zahrnovat své okolí dárečky? Nebo se naopak děsíte každých blížících se narozenin a dalších příležitostí, protože se vám nikdy nepodaří vybrat dárek, který by odpovídal vkusu oslavence? V tom případě pro vás máme skvělou zprávu. Vaše „dárkové potíže“ hravě vyřeší nová aplikace Tomikup.

Co je to Tomikup?

Tomikup online aplikaceOnline aplikace Tomikup je seznam, do kterého můžete průběžně zaznamenávat inspirativní nápady na dárky. I vám již jistě někdy hlavou problesk dárek, na který jste ale nakonec zapomněli. Díky appce si ho okamžitě zaznamenáte, budoucnu nahlédnete do seznamu a budete mít jasno.

Tím ale možnosti užitečného pomocníka teprve začínají. Můžete si vytvořit vlastní seznam věcí, po kterých toužíte, nasdílíte ho přátelům a nestane se vám, že dostanete něco, co již dávno máte, nebo jen nevyužijete. Zda do vašeho seznamu přání uvedete jen obecný název výrobku, nebo konkrétní model (případně velikost a barvu), je jen na vás. Vaši přátelé se mohou, ale nemusí inspirovat, takže o moment překvapení tak jako tak nepřijdete.

Seznamy dárků, které si přejí vaši přátelé, budete mít neustále k dispozici a pokud vás nenapadnou vlastní dárky, jednoduše dáte na jejich přání. Velmi užitečný je také „blacklist“ dárků, tedy seznam věcí, které byste rozhodně kupovat neměli.

 

Proč byste měli seznam dárků využívat i vy?

Online aplikace Tomikup vám umožní dávat dárky, po kterých vaši blízcí skutečně touží. Ušetříte spoustu času jejich vymýšlením a nestane se vám, že budete marně tápat den před oslavou nebo 23. prosince. Obdobně pomůžete i ostatním.

Pokud se vám možnost, jak nadobro vyřešit dárkové dilema, líbí, registrujte se. Registrace je zcela zdarma a stačí, když vyplníte jméno a e-mailovou adresu. Vzápětí se dostanete do aplikace a budete moct tvořit své seznamy a to kdykoliv vás napadne něco zajímavého – Tomikup má také mobilní verzi.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!