Přirozené a dlouhotrvající krásy dosáhnete jen s biokosmetikou

Toužíte po přirozeně krásném a mladistvém vzhledu, ale přestože jste již investovala spoustu peněz do kosmetiky známých značek, nedosáhla jste kýženého výsledku? A možná právě v tom tkví onen problém. Dlouhodobé používání běžných (byť drahých) kosmetických přípravků má na organismus spíše negativní dopad. Není tajemstvím, že opravdovou a trvalou krásu najdete v pouze v přírodní kosmetice. Přidejte se k ženám, které produkty chemických a farmaceutických laboratoří vyměnily za unikátní „elixíry mládí“, jejichž blahodárné účinky jsou známé celá staletí. Přírodní neboli bio kosmetika zažívá obrovský boom a narazíte na ni doslova na každém kroku. Přesto buďte opatrná, protože i v sortimentu přírodních přípravků platí, že není vše zlato, co se třpytí. Nechcete-li šlápnout vedle, vyberte si to nejlepší z nejlepšího- 100 % čistý arganový nebo kokosový olej.

Vzácný olej z Maroka

O arganovém oleji jste již jistě slyšela. Aby taky ne, na „marocké zlato“ pějí ódy renomované magazíny a to, že opravdu funguje, je vidět i na marockých ženách. Arganový olej vzniká lisováním plodů argánie trnité, která kdysi rostla napříč celou Afrikou. Dnes se vyskytuje pouze v některých částech Maroka a i proto patří mezi nejvzácnější oleje vůbec. Obsahuje spoustu vitamínů a látek, které zmírňují projevy stáří, chrání a vyživují pokožku a brání vzniku rakoviny kůže. A aby toho nebylo málo, arganový olej vyživuje také vlasy a nehty a jeho využití se neomezuje pouze na kosmetický průmysl. Vyrábí se z něj také speciální kulinářský olej, který využijete při přípravě chutných a zdravých pokrmů.

Poklad se ukrývá také v kokosech

Přírodní oleje jsou neskutečně populární a vedle toho arganového jde „na dračku“ také kokosový olej. I ten funguje jako ochrana pokožky před negativním dopadem UV záření a perfektně ji hydratuje. Díky kokosovému oleji budete mít pevnější vlasy a nehty a dosáhnete celkově zdravějšího vzhledu. A samozřejmě ho můžete využít také v kuchyni. glass bottle of Argan oil and Argan seeds, used for cosmetic products

Publikováno: 06. 02. 2014

Kategorie: Kosmetika

Autor: Adam

Tagy: arganový olej | bio kosmetika | kokosový olej | přírodní kosmetika