Dokonalost je v detailech, oživte svůj outfit náramky nebo jinými doplňky

Perfektní oblečení neznamená všechno. Aby byl váš outfit dokonalý, musíte ho dobře sladit s botami a kabelkou a nejlépe přidat také šperky. Promyšlenou kombinací doplňků vytvoříte z jednoho oblečení několik různých módních variant vhodných pro formální i neformální příležitosti.

Vybíráme obuv

Při výběru obuvi zvažte především to, kam vyrážíte, neboť v jiných botách půjdete na procházku, v dalších do práce či na svatbu. Druh obuvi promění charakter vašeho outfitu – v lodičkách budete za dámu, v plátěných teniskách za hravou holku. Intuice vám napoví, co je pro vás nejlepší volba. Nebojte se sáhnout po barevných botách, černé a hnědé jsou už trochu nuda, i když je sladíte prakticky s každým oblečením.

Vybíráme kabelku… nebo batoh?

Pro ženy jsou typické kabelky, stále více se ale dostávají do obliby batohy. Ortoped a záda vám takovou volbu jednoznačně schválí, obzvlášť, pokud často nosíte těžký náklad. Batohy se dají sehnat v mnoha různých provedeních, elegantnější typy se hodí i k šatům. Pokud nosíte oblečení v nevýrazných odstínech, sáhněte po barevné kabelce, která vás rozzáří. Styl podřizujte především příležitosti. Formální události žádají malou kabelku s krátkými uchy, která nejlépe vypadá zavěšená na předloktí. Crossbody kabelky jsou naopak vhodné pro volný čas.

Celek umocní vhodně zvolené šperky

Jsou ženy, které šperky podceňují, ráno si vzpomenou maximálně na náušnice. Je to škoda, protože dotvářejí ty nejjemnější detaily. Své o tom ví značka TOUS, která vyrábí parádní náramky. Jedná se o luxusní kousky, které oceníte ve všech důležitých momentech. K mání jsou kousky s mnoha různými drahokamy a polodrahokamy, takže si zde každá vybere podle svých představ. Skvělým doplňkem jsou prsteny. Některé ženy je doslova milují a nosí jich hned několik najednou. Jestli se vám takový styl líbí, je to v pořádku, výrazné prsteny ovšem doporučujeme nemíchat s náramkem. Stejně jako v případě ostatních šperků platí, že střídmým výběrem dosáhnete mnohem lepšího výsledku. Náušnice vybírejte podle svého vkusu, ale také podle účesu. Pokud nosíte krátké vlasy, vzdejte se dlouhých, velkých či výrazných náušnic. V případě, že máte vlasy vlnité, se však vyhněte náušnicím s výraznou strukturou. Univerzální jsou v tomto případě delší rovné vlasy, ke kterým se hodí doslova jakékoliv náušnice. A co na krk? Výraznější náhrdelníky volte pouze tehdy, když si oblékáte nenápadné, nevýrazné oblečení. V opačném případě by vám to zrovna neslušelo. Daleko lepší je pak sáhnout po jemném řetízku. Šperky kombinujte s mírou, aby se navzájem nebily. Jestli nosíte najednou náramek, řetízek i náušnice, je dobré, aby byl výrazný pouze jeden kus a ostatní raději umírněné.

Publikováno: 05. 10. 2019

Kategorie: Móda

Autor: Adam