Domů » Chirurgická ocel konkuruje drahým kovům a my vám prozradíme vám proč!
Šperky

Chirurgická ocel konkuruje drahým kovům a my vám prozradíme vám proč!

Doby, kdy se šperky vyráběly pouze z drahých kovů jsou nenávratně pryč a rok od roku stoupá obliba ozdob z chirurgické oceli. Chcete-li si udělat radost pěknou ozdobou, ale nemáte peněz nazbyt, mohli byste vsadit na ni.

Chirurgická ocel je nejodolnější typ nerezavějící oceli, které se využívají nejen k výrobě šperků, ale také tělních implantátů. Ta nejkvalitnější nese označení 316L a její vlastnosti z ní dělají pro výrobu šperků ideální materiál.

Devizou šperků z chirurgické oceli je vysoká pevnost, barevná stálost a hypoalergenost – šperky se nelámou a nehýbají, nemění barvu a na jejich povrchu se netvoří žádné skvrny. Neuvolňují se z nich žádné niklové soli a tak je mohou bez obav nosit i lidé, kteří jsou na jiné materiály alergičtí. Za svůj perfektní lesk vděčí opracování nejmodernější technologii leštění zvané PVD.

Leštění šperků z chirurgické oceli probíhá elektromagneticky, kdy jsou z jejich povrchu odstraněny všechny nerovnosti a to i ty mikrospkopické, které na první pohled nevidíme. Výsledkem je přitažlivý vzhled, a dokonale hladký povrch.

Ocelové šperky se díky zmíněným vlastnostem zařadily mezi nejpopulárnější materiály a bodují i vedle prestižních drahých kovů jako je zlato nebo stříbro. Z oceli se vyrábí všechny druhy šperků – řetízky, náramky, prstýnky, náušnice i piercingy a žádné z ozdob nemusíte mít obavy ze ztráty lesku nebo alergické reakce. Navíc se hodí prakticky ke každém outfitu a ostudu vám neudělají ani v „lepší“ společnosti. Můžete si je vzít do školy, na nákupy i na večírek a nikdo se nebude pozastavovat nad tím, že jsou levnější než šperky ze zmíněných drahých kovů.

Na závěr bychom rádi doporučili široký sortiment šperků v e-shopu e-cikcak.cz. V nabídce nechybí ani exkluzivní šperky s komponenty Swarovski element a luxusní rhodiovaná bižuterie.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!