Domů » Jak přestat kouřit? Pomůže vám stylová a zdravější e-cigareta!
Zdraví

Jak přestat kouřit? Pomůže vám stylová a zdravější e-cigareta!

Tak jaképak předsevzetí jste si dala do nového roku? Zdravě jíst? Poctivě cvičit? A co takhle nadobro skoncovat s nešvarem, se kterým bojujete několik dlouhých let? Přestat kouřit patří k nejčastějším předsevzetím, ale stejně tak i k těm, které většina lidí nedodrží. Přitom je to tak snadné – stačí típnout poslední cigárko a pár týdnů vydržet. Realita je bohužel trochu jiná a jen málokterý kuřák vydrží nekouřit. Jak z toho ven?

Nedaří-li se vám skoncovat s kouřením radikálním způsobem, jděte na to trochu jinak. Na nikotinové náplasti a žvýkačky ale raději zapomeňte. Příliš nepomáhají, protože kuřák prahne po kouři, který se mu line z úst. A přesně tohle vám umožní elektronická cigareta. Umožní vám pozvolna omezit dávky nikotinu a jednoho krásného dne přestanete kouřit úplně. Nezní to dobře? E-cigarety mají i další podstatné výhody!

Proč vyměnit klasiku za elektroniku?

Oproti klasickému kouření nebudete vdechovat kouř plný dehtu a karcinogenů, ale jen aromatizovanou páru s obsahem nikotinu. Nebudete trápit své okolí nepříjemným zápachem a ohrožovat zdraví svých blízkých pasivním kouřením. Vaše prsty a zuby nebudou nažloutlé a z vašich úst se přestane linout zápach po cigaretovém kouři. Za zmínku stojí také finanční úspora – náplně do elektronických cigaret jsou levnější než klasické cigarety. Mimo to jsou k mání s mnoha různými příchutěmi. Je-libo kouř s aromatem vanilky, jahod nebo třeba whisky? Máte ho mít!

ecomc_09

E-cigareta jako módní doplněk

Dámy potěší i skutečnost, že e-cigareta vypadá mnohem stylověji než klasická cigareta. V případě modelu jako Joyetech eCom-C jde módní doplněk, který vám bude slušet. Ne nadarmo za kvalitu zpracování a moderní design dostala titul Red Dot Award 2014. Je kompaktní a můžete si vybrat barvu, která bude ladit s vašim outfitem.

ecomc_10

Vysoce kvalitní e-cigarety a e-liquidy seženete ve specializovaném e-shopu mojeelektronickacigareta.cz. Tak co vy na to? Típnete svou poslední cigaretu a vydáte se cestou zdravějšího kouření? Letos to určitě zvládnete!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!