Jak přestat kouřit? Pomůže vám stylová a zdravější e-cigareta!

Tak jaképak předsevzetí jste si dala do nového roku? Zdravě jíst? Poctivě cvičit? A co takhle nadobro skoncovat s nešvarem, se kterým bojujete několik dlouhých let? Přestat kouřit patří k nejčastějším předsevzetím, ale stejně tak i k těm, které většina lidí nedodrží. Přitom je to tak snadné – stačí típnout poslední cigárko a pár týdnů vydržet. Realita je bohužel trochu jiná a jen málokterý kuřák vydrží nekouřit. Jak z toho ven? Nedaří-li se vám skoncovat s kouřením radikálním způsobem, jděte na to trochu jinak. Na nikotinové náplasti a žvýkačky ale raději zapomeňte. Příliš nepomáhají, protože kuřák prahne po kouři, který se mu line z úst. A přesně tohle vám umožní elektronická cigareta. Umožní vám pozvolna omezit dávky nikotinu a jednoho krásného dne přestanete kouřit úplně. Nezní to dobře? E-cigarety mají i další podstatné výhody!

Proč vyměnit klasiku za elektroniku?

Oproti klasickému kouření nebudete vdechovat kouř plný dehtu a karcinogenů, ale jen aromatizovanou páru s obsahem nikotinu. Nebudete trápit své okolí nepříjemným zápachem a ohrožovat zdraví svých blízkých pasivním kouřením. Vaše prsty a zuby nebudou nažloutlé a z vašich úst se přestane linout zápach po cigaretovém kouři. Za zmínku stojí také finanční úspora – náplně do elektronických cigaret jsou levnější než klasické cigarety. Mimo to jsou k mání s mnoha různými příchutěmi. Je-libo kouř s aromatem vanilky, jahod nebo třeba whisky? Máte ho mít! ecomc_09

E-cigareta jako módní doplněk

Dámy potěší i skutečnost, že e-cigareta vypadá mnohem stylověji než klasická cigareta. V případě modelu jako Joyetech eCom-C jde módní doplněk, který vám bude slušet. Ne nadarmo za kvalitu zpracování a moderní design dostala titul Red Dot Award 2014. Je kompaktní a můžete si vybrat barvu, která bude ladit s vašim outfitem. ecomc_10 Vysoce kvalitní e-cigarety a e-liquidy seženete ve specializovaném e-shopu mojeelektronickacigareta.cz. Tak co vy na to? Típnete svou poslední cigaretu a vydáte se cestou zdravějšího kouření? Letos to určitě zvládnete!

Publikováno: 13. 01. 2015

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: elektronická cigareta | joytech eCom-C