Čím krmit psa? Aneb dopřejte svému miláčkovi kvalitní stravu

Sdílíte domácnost s čtyřnohým kamarádem? Pokud vám na něm skutečně záleží, měla byste okamžitě upustit od levného krmení. Zní to jako reklamní tahák, který je k vidění na letáčcích od renomovaných výrobců psího krmiva? Realitu však vystihuje naprosto přesně. V pytlích, které jsou k mání v supermarketech, se skutečně nenachází nic, co by pejskům prospívalo. Naopak jim můžete ublížit... Na druhou stranu nemusíte kupovat ty nejdražší granule, na které narazíte. Neplaťte za značku, ale za skutečnou kvalitu. Najít krmení, které obsahuje všechny důležité látky a zároveň je cenově dostupné, není takový problém.

Proč nakupovat granule pro psy přes internet?

Nemáte-li ve svém blízkém okolí specializovanou prodejnu, nevadí. Bystřejší chovatelé a chovatelky už dávno nakupují online. Granule pro psy jsou v e-shopech levnější (případně za stejnou cenu) a odpadá nutnost přepravy. Balík vám dorazí až domů, takže se nebudete muset o nic starat. Vraťme se však ke krmivu jako takovému. Na co si dát při výběru pozor? fitmin

Superprémiové granule Gitmin a Fitmin

Chcete-li, aby se pejsek těšil vynikající kondici a prospíval, zaměřte se na superprémiové krmivo. Za zmínku stojí superprémiové granule pro psy Fitmin, které se chlubí unikátní recepturou s nulovým obsahem obilovin. Pes je šelma a potřebuje především živočišné proteiny. Těch je v granulích dostatek, navíc jsou hypoalergenní a s přídavkem přírodních antioxidantů. Mimo jiné obsahují vyvážený poměr omega 3 a 6 mastných kyselin – ty zajistí zdravou kůži a lesklou srst. Granule pro psy Fitmin se vyrábí v mnoha variantách - stačí si vybrat ty, které odpovídají vašemu plemenu. Některé obsahují 50 % vysoce kvalitního masa, kterým byste nepohrdla ani vy. Takže žádné blafy, ale špičková kvalita, jakou si váš mazlík zaslouží.

Tip na výhodný nákup

A kde zmíněné značky seženete? Poohlédněte se po nich u specializovaného prodejce na www.znackova-krmiva.cz. Prodejce nabízí také konzervy, pochoutky a antiparazitika. To vše za příjemné ceny, často v akci s výraznou slevou.

Publikováno: 14. 03. 2015

Kategorie: Praktické rady

Autor: Adam

Tagy: čím krmit psa | superprémiové granule Fitmin