Domů » Magická přitažlivost značkových doplňků. Vyplatí se investovat do hodinek a peněženky?
Móda

Magická přitažlivost značkových doplňků. Vyplatí se investovat do hodinek a peněženky?

Mít tak neomezený rozpočet – to by nákupy vypadaly úplně jinak. Jenomže když člověk nemá peněz nazbyt, musí více přemýšlet. Pro některé ženy to znamená jediné – položit si zásadní otázku, zda má smysl investice do značkových doplňků. Unese to rodinný rozpočet? Rozuzlení vám prozradíme v následujících řádcích.

Nejste dost bohatá na to, abyste si kupovala levné věci

Hláška „nejsem tak bohatý na to, abych si kupoval levné věci“ kdysi zazněla v nějaké reklamě a zlidověla. V případě módních doplňků jako jsou značkové hodinky a peněženky má své opodstatnění. Přeci jen jde o věci, které používáte každý den – investice do kvality se většinou vrátí i s úroky.

Vzpomeňte si, kdy jste naposledy šla ven jen tak nalehko, bez peněženky. A zkuste si vybavit, kolikrát za den peněženku vyndáte z kabelky… Je jasné, že kvalitní kožené výrobky vydrží mnohem déle než levnější syntetické. Za značkovou peněženku si sice připlatíte, ale budete se s ní radovat mnohonásobně delší dobu. Možná i několik let.

Ideální materiál je pravá hovězí kůže, často kombinovaná s jemnou látkou uvnitř. Některé luxusní kousky jsou „hand made“, takže se vám do rukou dostane unikátní doplněk, který nikdo jiný nemá.

Náramkové hodinky mají stále svůj význam

Značková peněženka má své opodstatnění, ale jak je to v dnešní době s náramkovými hodinkami? Čas lze sledovat na mobilu, ke kterému jste beztak přilepená nonstop… Pravdou je, že hodinky poněkud ztrácejí na praktickém významu, ale to neznamená, že by postupně mizely ze scény. Naopak jsou teď brány více jako doplněk, a proto se vyplatí vsadit na kvalitu a precizní designové zpracování. Nechcete-li, aby vás ostatní pomluvili za to, že nosíte „fake hodinky“, vytřete jim zrak jedinečným modelem.

Za značkovou peněženku či hodinky samozřejmě nemusíte utratit desítky tisíc. Úžasné doplňky seženete podstatně levněji. Spoustu zajímavých informací najdete v tématickém magazínu hodinkypenezenky.cz. Přečtěte si praktické tipy a články o oblíbených značkách jako Guess či Michael Kors!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!