Chytrá platební brána: Komfort pro vás i zákazníka

Provozujete e-shop? Pak vám jistě záleží na tom, aby nejen zákazník pocítil komfort při placení. Vy jako obchodník určitě nechcete dávat peníze navíc za různé služby, které využíváte. Zkuste výhody platební brány Pays. Flexibilní, jednoduché a výhodné.

Chytrá platební brána Pays

Jestli máte elektronický obchod, jistě se vyznáte v poskytovatelích platebních bran a možná už máte zkušenosti s tím, jak mnohé platební brány svazují své klienty nesmyslnými funkcemi, vysokými poplatky a dalšími závazky. Platební brána Pays je jiná. Nabízí flexibilitu, jednoduchý systém, zvládne jej spustit každý, i ten technicky méně zdatný. Nabízí se vám široké spektrum využití plateb (kartou, převodem i platba mobilem). Platební brána umí pracovat na všech zařízeních. Vy jako klient společnosti oceníte, že na rozhodnutí vám bude stačit 10 minut a můžete Pays používat. Ostatní formality se dořeší později. Pokud budete chtít, poplatky se automaticky naúčtují zákazníkovi, nikoli vám, jestli si přejete, aby zákazník zaplatil ihned, stačí vygenerovat tzv. platební předpis, který se mu automaticky odešle na e-mail.

Platební brána Pays – výhody

Víte, že platební brána Pays si získává stále větší oblibu mezi obchodníky? Oceňují hlavně systém poplatků, neúčtuje se paušálně, neposílají se žádné faktury. Pouze se účtují nízké poplatky za transakce. Při malém obratu nehrozí pokuty jako u konkurence. Pays má systém, který zaručuje vyšší úspěšnost plateb, procento dokončených plateb je prokazatelně vyšší než u konkurence. Mohou za to zejména tři systémy: nedokončené platby, druhý pokus o platbu a připomínač plateb převodem. O co se jedná? Systém nedokončených plateb funguje na principu, že zákazník má sice zboží v košíku, přejde k platbě, ale nic se neděje. Může se stát, že mu například vypadl internet, nemohl najít kartu, nebo si i třeba není jistý nákupem. Systém Pays tak automaticky vygeneruje a zašle platební předpis z nedokončené platby. Zákazník pak může platbu dokončit. Druhý pokus o platbu automaticky nabídne zákazníkům další pokus o provedení platby, pokud se nepovedl ten první. A připomínač plateb převodem to nevzdává, ani když zákazník v daný okamžik nijak nezaplatí. Jemně se připomene, že zákazník měl o něco zájem. Jak vidíte, tato platební brána nabízí svým klientům veškerý komfort. Navíc se nabízí další skvělé služby, jako jsou SMS notifikace, internetová pokladna, virtuální platební terminál, režim 3D secure only, generování paragonů a voucherů i přesměrování dotazů. Vy pro váš e-shop uděláte maximum, a tím budou spokojeni i zákazníci. Váš obchod bude vzkvétat a navíc nebudete mít starosti s řešením nepříjemností ohledně nekomfortnosti platební brány, což se u konkurence často děje.

Publikováno: 01. 08. 2022

Kategorie: Praktické rady

Autor: Adam