Potřebujete nový plot nebo chcete stavět terasu? Zhotovte je z dřevoplastu, nebudete litovat

Tím, jak jde doba kupředu a vyvíjí se každé odvětví, na které se podíváme, i materiály, z nichž můžeme zbudovat ploty, terasy, venkovní posezení nebo dlažbu, jdou kupředu. Důkazem je moderní a důmyslně řešený dřevolplast. Má mnohé přednosti, je na pohled velmi hezký a ať už z něj zhotovíte cokoli, bude skvělým doplněním moderního i venkovského rodinného domu.

Seznamte se s dřevoplastem

Jestliže zatím neznáte dřevoplast, vězte, že jej můžete najít i pod označením WPC, což je zkratka slov Wood Plastic Composite. Jedná se o ekologický, kompozitní materiál, jenž je složen ze dřeva a polymeru. Jeho hlavní předností je, že si zachovává nejlepší vlastnosti skutečného dřeva, ale přitom postrádá jeho nežádoucí projevy. Společnost NEXTWOOD nabízí mnohý WPC sortiment, z něhož můžete zhotovit ploty, terasy, zábradlí i dlažbu. Materiály se vyrábí speciální technologií, a použito je kvalitní dřevo s příměsí polymerů a speciálních aditiv. Díky tomu je dosaženo krásného vzhledu pravého dřeva, a díky kompozitnímu materiálu dosaženo mnoha výborných vlastností.

Výhody vůči dřevu

Upřednostnit dřevoplast před masivním dřevem můžete z důvodu odolnosti a extrémní životnosti, bezúdržbovosti, bezpečnosti (nevznikají třísky, a tak je bezpečný i pro děti, které se hrají na zemi, zároveň je protiskluzový, což oceníte při dešti nebo u bazénů). WPC je šetrný k životnímu prostředí, je plně recyklovatelný a vyroben je z nejkvalitnějších recyklovaných surovin. K údržbě nepotřebujete chemické přípravky, což přírodě také přidává.

Sortiment pro kutily i firmy

Koupit si u firmy NEXTWOOD můžete vše pro zhotovení teras, tedy terasová prkna, dlažbu, plotovky, plotové sloupky, sloupky zábradlí, madla a výplně zábradlí, dlaždice a montážní materiály.

Publikováno: 10. 05. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam