Látkové rolety jsou ozdobou každého interiéru

Léto a sluníčko milují všichni. Ne vždy je však žádoucí, aby horké paprsky celý den vytrvale pražily do oken. Látkové rolety už dávno nejsou jen neestetickým lapačem prachu. Právě naopak. Moderní rolety jsou plnohodnotnými bytovými doplňky s vysoce estetickými a funkčními vlastnostmi. Pozici špičky v oboru si již dlouho drží firma Bematech, jejíž filozofií je výroba vysoce kvalitních rolet hodících se do každého interiéru. S výběrem, instalací a servisem pomáhá v Praze a Plzeňském kraji firma MK Rolety.

Látkové rolety v interiéru

Spektrum využití látkových rolet v interiéru je opravdu obrovské. Můžete je použít na jakékoliv okno nebo skleněnou stěnu. Moderní látkové rolety nejsou jen funkční, ale také výrazně dekorativní. Jejich použitím zvládnete vyřešit několik věcí zároveň. V horkých letních dnech vám poskytnou příjemný chládek a zároveň budou krásně ladit s dalším vybavením vašeho domova.

Římské rolety jako luxusní bytový doplněk

Pokud právě zařizujete svůj nový supermoderní byt, určitě byste neměli zapomenout na okna, která jsou bezpochyby pomyslným rámem vaší domácnosti. Římské rolety vdechnou i obyčejnému oknu elegantní a neotřelý vzhled. Jejich půvab nejlépe vynikne na velkých dlouhých oknech či francouzských dveřích. V roletách římského stylu se snoubí jednoduchost, nadčasový vzhled a nejmodernější výrobní postupy.

Twintex, oblíbené látkové rolety den a noc

Obliba látkových rolet na den a noc je stále na vzestupu. Tyto modely zvané Twintex jsou vyráběny pomocí prověřené technologie střídající zatemňovací a dekorativní pruhy. Jejich postupným překrýváním je možné docílit maximálního zatemňovacího efektu a pocitu absolutního soukromí. Látkové rolety den a noc mají stejně jako ostatní typy možnost mechanického či motorického ovládání.

Publikováno: 29. 08. 2017

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: látkové rolety | římské rolety