Když ženská krása hýbe světem

Mezi nejdůležitější poslání ženy patří nejen stát se matkou, ale zrovna tak obšťastňovat okolí svou krásou. Žena je symbolem něčeho vznešeného a stala důvodem mnoha světových konfliktů. Ne nadarmo se říká, že svět ve skutečnosti ovládají ženy. Mohlo by se zdát, že pohled na ženské pohlaví, jakožto na sexuální objekt, je v současné „přefeminizované“ době jakýmsi tabu. Ženy zastávají funkce generálních ředitelů a vysokých politických státníků. Opak je však pravdou. Stačí se podívat na reklamní spoty nebo obálky časopisů. Všude na nás koukají smyslné modelky a herečky, které jsou skvělým marketingovým nástrojem. Který muž odolá spoře oděné dívce, a to ať už nabízí cokoliv? Odpověď je jasná.

Bez ženské smyslnosti to nejde

Ženy jsou součástí marketingové strategie již od nepaměti. Schválně si dohledejte padesát, šedesát let staré prospekty automobilových koncernů. Krásu téměř každého vozu na fotografiích umocňuje žena. Některým dámám se sice podobný přístup nelíbí, ale na druhou stranu – co je na něm špatného? Jde o skvělý příklad toho, jak si muži (předpokládáme-li, že oni jsou autory zmíněných reklam), cení ženské krásy. Sličné slečny jsou rovněž neodmyslitelnou součástí každé správné společenské akce. Termín hostesky nepředstavuje nic hanlivého, naopak. Symbolizuje milá stvoření, která jsou zárukou příjemného večera.

Hledáte hostesky, nebo se jednou z nich chcete stát?

Pořádáte společenské a kulturní akce, rauty a další události, kde by pěkné dívky rozhodně neměly chybět? Řešením může být hostesky agentura Freshproduction, která nabízí kompletní servis. Samozřejmostí je individuální přístup ke klientům a vhodný výběr hostesek. Pozor, pokud máte naopak zájem zúročit své půvaby, můžete se připojit. Freshproduction stále hledá nové tváře a není nic jednoduššího, než se zaregistrovat a stát se součástí úspěšného týmů. Více informací o hosteskách a promotérech najdete zde.

Publikováno: 03. 10. 2012

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam

Tagy: freshproduction | hostesky | hostesky agentura