Chraňte se před chřipkou

Právě v tomto období se chřipková epidemie dostává do svého nejvyššího bodu. Každý den se desítky lidí nakazí nepříjemnou a často dlouhotrvající chřipkou, která vás odstaví i na několik týdnů. Za sníženou imunitou stojí nedostatek slunečního světla, nízké teploty a přebíhání z tepla do zimy v nepřiměřeném oblečení. V práci sice zameškat nechcete, ale skutečně není nic horšího než nemoc přecházet. Naštěstí existují různé způsoby a přípravky, jak můžete posílit svoji imunitu, a vyhnout se tak nepříjemnému onemocnění.

Jak posílit imunitu?

Chcete mít silný imunitní systém, aby vás jen tak něco neskolilo? Na tom však musíte pracovat a nejlépe delší dobu, posílení imunitního systému totiž není otázka několik dnů. Abyste prošli chřipkovým obdobím bez újmy, musíte tomu věnovat delší dobu. Zkuste se například začít pomalu otužovat, samozřejmě to nesmíte hned ze začátku přehnat, to by se nemoc dostavila dříve než byste pořádně začali. Pro lidský organismus a imunitní systém jsou rovněž důležité všechny vitamíny a minerální látky, ty totiž ovlivňují správné fungování jednotlivých orgánů. Lidský organismus je však neumí vyrobit, a proto se do těla musí dostat především potravou na ně bohatou.

ALLICOR Super

Kromě ovoce a zeleniny však můžete vyzkoušet různé doplňky stravy, které jsou přímo určené na podporu imunitního systému. Velmi účinný je například ALLICOR Super. Kromě vitamínů B6, B12, C, E a betakarotenu obsahuje tento doplněk stravy také sušinu česneku a je přeci všeobecně známo, že česnek je považován za přírodní antibiotikum. Česnek navíc detoxikuje lidský organismus a posiluje imunitní systém, proto je tento přípravek pro toto období velmi účinnou zbraní. Jestliže chcete sami účinky přípravku vyzkoušet, zakupte balení na internetových stránkách Giga lékárny.

Publikováno: 02. 03. 2018

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: ochrana před chřipkou | prevence proti chřipce