Domů » Chyťte si to nejlevnější taxi
Finance

Chyťte si to nejlevnější taxi

Taxi patří mezi poměrně oblíbené způsoby dopravy a čas od času ho využije téměř každý. Je rychlejší a pohodlnější než MHD, ale narazíte-li na nesolidního taxikáře, může se vám jízda poněkud prodražit. Naštěstí existuje způsob, jak za taxi výrazně ušetřit a my vám ho dnes prozradíme.

Nejlevnejsi-taxi.cz je nový dispečink nízkotarifní dopravy po Praze a okolí, díky kterému si můžete kdykoliv objednat nejlevnější taxi v celé Praze. Na webu si můžete prohlédnout orientační ceník, prostřednictvím kterého si spočítáte cenu libovolné trasy a navíc získáte i porovnání s magistrátní cenou. Služba je určena nejen pro klienty, kteří potřebují rychlý a levný odvoz na/z letiště, ale i pro ty, kteří se chtějí dostat na jakékoliv místo v Praze a okolí.

Dalším důvodem, proč si objednat taxi právě prostřednictvím tohoto dispečinku je i pohodlí a bezpečnost dopravy. Všechny vozy jsou pod neustálým dohledem a musí vyhovovat náročným požadavkům na komfort klientů.

A jak si nejlevnější taxi objednat? Způsobu je hned několik a záleží na tom, který je pro vás nejpohodlnější. Dispečink můžete kontaktovat telefonicky na čísle 226 000 226 nebo SMS zprávou na číslo 736 300 299 ve tvaru: jméno, čas přistavení, adresa přistavení a obratem vám přijde potvrzovací SMS. Neméně oblíbená je i on-line rezervace na webu. Stačí se registrovat, přihlásit a vyplnit údaje. I v tomto případě vám bude objednávka obratem potvrzena.

Novinkou jsou speciální taxi aplikace pro smartphony. I ony zvládají orientační výpočet ceny a objednání vozu. Stáhnout si je můžete zcela zdarma a to jak pro Android, tak iOS.

Pokud stále pochybujete o tom, že jde o nejlevnější taxi službu, přesvědčí vás garance nejlevnější ceny. Předložíte-li účet, který vám vystavila konkurenční taxislužba, dostanete zpět více než činí rozdíl obou jízd. V případě, že zjistíte, že vám řidič naúčtoval špatnou (respektive příliš vysokou) cenu, využijte službu kontrola účtenky, kterou najdete na webu www.nejlevnejsi-taxi.cz. Bude-li váš požadavek po prověření uznán, dostanete jízdné zpět a navíc tři jízdy po Praze zcela zdarma. Znáte snad lepší způsob, jak zákazníkům dokázat, že to s nejnižšími cenami myslíte vážně?

Foto: sxc.hu

1 komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Co myslíte, že je lepší? (Tedy v případě, že nejsem z Prahy). Využít služeb jako: http://www.zaparkujteuletiste.cz tedy soukromé parkoviště a tím pádem jet vlastním autem. A nebo se táhnout na letiště vlakem a ještě potom taxíkem?? Jako co se týče pohodlí, tak určitě bude lepší jet vlastním autem.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!