Domů » Chcete zpět část peněz za svůj nákup? Víme, jak na to!
Praktické rady

Chcete zpět část peněz za svůj nákup? Víme, jak na to!

Zřejmě vás nemusíme upozorňovat na to, že se blíží Vánoce. A proto není od věci perfektní tip na způsob, jak na internetu nakupovat mnohem levněji než doposud. Preferujete-li pohodlný nákup z tepla domova, máte štěstí. Provozovatelé unikátního projektu Refundo.cz vám totiž vrátí zpět část peněz, které utratíte v e-shopech. Zajímá vás, jak to celé funguje a co všechno můžete získat se slevou?

Co všechno lze nakupovat s cashbackem?

Refundo.cz je propracovaný srovnávač zboží, který vám výrazně zjednoduší nakupování. A nejen to. Budete nakupovat tak, jak jste zvyklá a dostanete peníze nazpět. Stačí si vybrat některý z partnerských e-shopů (např. eProton.cz, Kasa.cz, Mall.cz…) nebo vyhledat konkrétní produkt. Seženete vše – od kosmetiky nebo módy až po elektroniku (mobilní telefony, notebooky i pračky levně!) či zájezdy. Vyhledání je intuitivní a o každém produktu si můžete přečíst všechny potřebné informace.

Jak to funguje?

Stačí se registrovat a jde se na věc. Registrace je rychlá, zdarma a dostanete k ní bonus 50 Kč. A jakmile vstoupíte do cílového e-shopu přes portál Refundo.cz (musíte se přihlásit), objeví se na adresním řádku v prohlížeči speciální kód. Váš nákup se zaznamená a vy dostanete zpět určitou část peněz. Jedná se o jednotky až desítky procent, někdy o fixní částku. V případě většího nákupu (nebo pravidelného nakupování po celý rok) ušetříte stovky, tisíce i desítky tisíc korun.

nakupování

A proč by vám někdo vracel peníze? Důvod je prostý, Refundo.cz funguje jako provizní partner a za váš nakup inkasuje provizi. Tu si s vámi spravedlivě rozdělí.

Peníze zpět i za nákup v zahraničí

Dobrá zpráva je, že můžete nakupovat také na zahraničních platformách jako je AliExpress.com nebo populární SportsDirect.com (největší britský prodejce se sportovním oblečením a potřebami). A jistě váš potěší také přítomnost e-shopu Rohlik.cz, kde nakoupíte potraviny a pochoutky.

Tak co na to říkáte? Napadá vás jediný argument, proč nenakupovat přes Refundo.cz? Spočítejte si, jakou částku utratíte za rok a představte si, kolik peněz se vám vrátí zpět. Něco nám říká, že vaše letošní vánoční nákupy budou mnohem veselejší než loňské!

1 komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!