Chcete zpět část peněz za svůj nákup? Víme, jak na to!

Zřejmě vás nemusíme upozorňovat na to, že se blíží Vánoce. A proto není od věci perfektní tip na způsob, jak na internetu nakupovat mnohem levněji než doposud. Preferujete-li pohodlný nákup z tepla domova, máte štěstí. Provozovatelé unikátního projektu Refundo.cz vám totiž vrátí zpět část peněz, které utratíte v e-shopech. Zajímá vás, jak to celé funguje a co všechno můžete získat se slevou?

Co všechno lze nakupovat s cashbackem?

Refundo.cz je propracovaný srovnávač zboží, který vám výrazně zjednoduší nakupování. A nejen to. Budete nakupovat tak, jak jste zvyklá a dostanete peníze nazpět. Stačí si vybrat některý z partnerských e-shopů (např. eProton.cz, Kasa.cz, Mall.cz...) nebo vyhledat konkrétní produkt. Seženete vše – od kosmetiky nebo módy až po elektroniku (mobilní telefony, notebooky i pračky levně!) či zájezdy. Vyhledání je intuitivní a o každém produktu si můžete přečíst všechny potřebné informace.

Jak to funguje?

Stačí se registrovat a jde se na věc. Registrace je rychlá, zdarma a dostanete k ní bonus 50 Kč. A jakmile vstoupíte do cílového e-shopu přes portál Refundo.cz (musíte se přihlásit), objeví se na adresním řádku v prohlížeči speciální kód. Váš nákup se zaznamená a vy dostanete zpět určitou část peněz. Jedná se o jednotky až desítky procent, někdy o fixní částku. V případě většího nákupu (nebo pravidelného nakupování po celý rok) ušetříte stovky, tisíce i desítky tisíc korun. nakupování A proč by vám někdo vracel peníze? Důvod je prostý, Refundo.cz funguje jako provizní partner a za váš nakup inkasuje provizi. Tu si s vámi spravedlivě rozdělí.

Peníze zpět i za nákup v zahraničí

Dobrá zpráva je, že můžete nakupovat také na zahraničních platformách jako je AliExpress.com nebo populární SportsDirect.com (největší britský prodejce se sportovním oblečením a potřebami). A jistě váš potěší také přítomnost e-shopu Rohlik.cz, kde nakoupíte potraviny a pochoutky. Tak co na to říkáte? Napadá vás jediný argument, proč nenakupovat přes Refundo.cz? Spočítejte si, jakou částku utratíte za rok a představte si, kolik peněz se vám vrátí zpět. Něco nám říká, že vaše letošní vánoční nákupy budou mnohem veselejší než loňské!

Publikováno: 29. 10. 2014

Kategorie: Praktické rady

Autor: Adam

Tagy: cashback | refundo.cz zkušenosti