Zubní pasty z Thajska: Vyzkoušejte sílu aktivního uhlí

Součástí ranní a večerní hygieny je samozřejmě i čištění zubů. Pokud však chcete, aby mělo čištění nějaký účinek, je nezbytné osvojit si správnou metodu a hlavně zakoupit si vhodné nástroje. Výběru zubního kartáčku se věnuje spousta článků, a proto se v následujících řádcích zaměříme spíše na zubní pasty, jimž není věnována taková pozornost. Přitom pasta na zuby hraje také velkou roli v oblasti péče o chrup. Jestliže preferujete přípravky založené na čistě přírodní bázi, nadchne vás thajská přírodní kosmetika, která si v našich končinách vybudovává pevné postavení. Proslavila se především černá zubní pasta sloužící nejen k bělení zubů. Účinků je opravdu spousta – dokáže působit dokonce i hojivě a zbaví vás nepříjemného zápachu z úst.

Zubní pasta s aktivním uhlím zažívá obrovský boom

Současný trh nabízí nepřeberné množství černých zubních past, ovšem ne všechny působí tak, jak by měly. Zubní pasta s bělícím účinkem by měla obsahovat aktivní uhlí, které způsobuje právě černé zbarvení. V případě, že chcete sáhnout po kvalitě a čistě přírodním složení, obraťte se na thajskou značku kosmetiky Twin Lotus, v jejímž produktovém portfoliu najdete bylinnou černou zubní pastu obsahující aktivní kokosové uhlí. Zubní pasta zajistí nejen bílý úsměv, ale ještě se postará o zubní kámen, škodlivé bakterie a nepříjemný zápach z úst. Pokud jste si museli doposud dávat větrovou žvýkačku, abyste mohli bez ostychu na někoho promluvit, vložte důvěru do černé zubní pasty, která příznivě působí na pH uvnitř dutiny ústní. Častým problémem je také krvácení z dásní. Samozřejmě krev zpravidla signalizuje onemocnění jako parodontózu. Zasáhněte zavčasu. Pasta na zuby s aktivním uhlím bojuje proti krvácení dásní, zbavuje bolesti a dalších problémů. Co se obsahu týče, pasta má ve složení látky jako sorbitol, mentol, guavu, hřebíčkový olej a hřebíček.

Jaké zubní pasty Twin Lotus se dají koupit?

Thajská značka bylinné kosmetiky Twins Lotus prodává zubní pasty nejen pro dospělé, ale i pro děti. V dětském podání seženete příchutě jako pomeranč a jahoda. Dětské pasty nejsou uměle doslazovány, sladké chuti je dosaženo pomocí výtažku z lékořice. Jestliže však chcete i nějakou pro sebe, nabízí se vám hned několik variant, a to Fresh & Cool (pro svěží dech) , Herbal (s vysokým bělícím účinkem, proti zubnímu kameni a plaku, skvrn od cigaret a kávy), Salt (proti paradentóze, zánětům a krvácení), Sensitive Teeth (pro citlivé zuby) a Charcoal (silné léčivé a bělící účinky, podpora zdravé ústní mikroflóry a účinná prevence před plakem a zubním kamenem). Značka má ve své nabídce nejen zubní pasty, sortiment je mnohem bohatší. Společnost se nespecializuje pouze na ústní hygienu, ale také se postará o vaše vlasy a pokožku. Zakoupit tedy můžete také různé vlasové produkty a tuhá mýdla. V Thajsku jako takovém vznikají jedny z nejlepších přírodních produktů v kosmetickém průmyslu. Jestliže tedy chcete využít blahodárných účinků i vy, není nic jednoduššího než se obrátit na Twin Lotus. Určitě neprohloupíte, ba naopak se stanete věrným zákazníkem. Jistě vás potěší, že výrobce produkty netestuje na zvířatech a nepoužívá geneticky modifikované rostliny.

Publikováno: 10. 05. 2019

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam