Vy ještě opravdu nemáte nakoupeno na Vánoce?

V rádiích už pomalu začínají s remixy vánočních koled a silnice nám namrzá, co to dá. Za necelé tři týdny propuknou nejoblíbenější svátky v roce a pokud jste se ještě neodhodlali k nákupu vánočních dárků, máte poslední možnost vše napravit. Jestliže jste se řídili moudrem, podle kterého odkládáním nákupu získáte den k dobru, asi jste pozapomněli na další pravidlo. To praví, že s blížícími se vánočními svátky přímo úměrně klesá zásoba atraktivního zboží a nepřímo úměrně rostou ceny a stejně tak se zvětšují davy v nákupních střediscích. Ale dost bylo planých řečí, raději vám s letošními nákupy trochu pomůžeme.

Proč se tlačit v obchoďáku, když nám dal pán Bůh internet

Vybrat dárky pro všechny rodinné příslušníky (a že jich je!), kamarády (těch je snad ještě víc) a dobré známé (…) je mimořádná dřina. Tedy samozřejmě v případě, že je nechcete odbít něčím, co jim vnucujete již několik sezon po sobě. Chcete-li je opravdu potěšit, nadělte jim pod stromeček originální dárky, které jim budou dělat radost každý den, ale které by si zřejmě sami nikdy nekoupili. A kde je najdete? Ve většině kamenných obchodů byste sice originální dárek pohledali, ale na internetu se to jimi jen hemží. Skvělý příkladem je i e-shop darcik.cz, ve kterém najdete vše od velmi praktických až po opravdu netradiční zboží všeho druhu. A které jsou podle nás ty nejlepší?

Antigravitace patří dětem, pevné zdraví staříkům

Dárky vybírejte s ohledem na zájmy a potřeby obdarovaného a nikoliv vaše :-) Dětem se sice antigravitačním autíčkem, které brázdí stěny i strop zavděčíte, ovšem na babičku s dědečkem fungují levné dárky v podobě zásobníku na léky. Ten si mohou připnout ke klíčence a vždy tak budou mít své životně důležité pilule při sobě. Velmi vtipný je i popelník s kašlající lebkou, která kuřáka po každém odklepání upozorní, že se blíží jeho čas. A takto bychom mohli pokračovat takřka do nekonečna – v Dárčiku je totiž podobných vychytávek habaděj. Tak na co ještě čekáte? Jděte napravit resty a budete mít od nakupování na rok pokoj.

Publikováno: 05. 12. 2012

Kategorie: Dárky

Autor: Adam

Tagy: levné dárky | originální dárek | originální dárky