Domů » Chcete se naučit perfektně anglicky, ale nemáte čas na klasické kurzy?
Zajímavé weby a inernet

Chcete se naučit perfektně anglicky, ale nemáte čas na klasické kurzy?

Říká se, že kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. A kolikrát jste člověkem vy? Ovládáte několik světových jazyků, nebo máte naopak problém se sestavením jednoduché fráze? Patříte-li do druhé skupiny, máte nejvyšší čas na nápravu. Nebudeme si nic nalhávat – bez znalosti alespoň jedné cizí řeči se dnes neobejde téměř nikdo. Pokud jste zlomili hůl nad klasickými kurzy a nemáte čas, ani chuť pravidelně docházet nebo dokonce dojíždět na lekce, ze kterých si domů nic neodnesete, máme pro vás řešení. Naučte se cizí jazyk z pohodlí svého domova a pilujte své vědomosti podle vlastního časového harmonogramu.

Internet je perfektní zdroj informací a lehce se na něm dopátráte nejrůznějších nástrojů, které vám s výukou jazyka výrazně pomohou. Kvalitní zdroje najdete i v neplacené podobě, ale pravdou je, že pro laika je mnohdy neucelený koncept neefektivní. Trochu z jiného soudku je unikátní projekt OnlineJazyky.cz, který za pomocí špičkových lingvistů a dalších odborníků vznikal pěknou řádku let. Momentálně je v ostrém provozu a přihlásit se do něj můžete i vy. Zajímá vás, co vám mohou OnlineJazyky.cz nabídnout?

Je toho opravdu dost. Projekt je určen pro jednotlivce i firmy a můžete se díky němu zdokonalit v až čtyřech světových jazycích. Pokud vás zajímá němčina, francouzština, španělština nebo angličtina online, jste na správném místě.

Kurzy jsou rozděleny do několika úrovní a můžete si tak vybrat na základě svých aktuálních znalostí. Interaktivní výuka obsahuje gramatiku, slovíčka, audioposlechy, videovýklady a bezpočet interaktivních cvičení a úkolů, v rámci kterých si čerstvě nabyté vědomosti procvičíte. V závěru každé lekce vás čeká test a podrobné statistiky (ne)úspěšnosti.

Hlavní výhodou online výuky je fakt, že má charakter soukromé lekce. Nemusíte na nikoho čekat a učíte se ve svém tempu. Jde o nejkomplexnější systém svého druhu, který je na českém internetu k mání a pravděpodobně vás překvapí i jeho cena. Roční kurz angličtiny vás bude stát po přepočtu jen 230 Kč měsíčně. Za cenu tří krabiček cigaret se z vás může stát přeborník na cizí řeči, což opravdu nezní špatně.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!