Nastavte si podmínky půjčky sami!

Dostali jste se do nepříjemné finanční situace a musíte neprodleně? Potřebujete nový automobil, pračku či peníze na opravu nemovitosti? Je jen na vás, zda se vydáte do banky a pokusíte se vyřídit některý z bankovních úvěrů, nebo zvolíte rychlejší alternativu v podobě aukce půjček. Ještě jste podobné sousloví neslyšeli a tak nějak vám nejde dohromady? Nebankovní sféra je velmi pestrá a byla jen otázka času, kdy podobný přelomový projekt světlo světa. Pojďme se spolu podívat, jakým způsobem lze elegantně, rychle a bezpečně získat potřebnou hotovost, jež můžete využít na realizaci vašich snů a plánů.

Podmínky určujete vy

Chcete-li zažádat o bankovní či nebankovní půjčky, nezbude vám, než se smířit s přísnými pravidly věřitelů, kteří si klienty prověřují v registru a navíc vyžadují doklad o výši příjmů. A co to udělat obráceně a nadiktovat věřitelům podmínky, za kterých úvěr akceptujete vy? Právě tento princip je podstatou zmíněné aukce půjček a je jen na vás, jakou nastavíte výši úroků a zajištění. Půjčka se objeví mezi dalšími transakcemi na portálu pujcmesi.cz a je otázkou chvilky, kdy si vás všimne některý z mnoha věřitelů. Nutno dodat, že půjčky probíhají bez zbytečných poplatků – nebudete muset volat na zpoplatněné linky či platit cokoliv předem. Na PujcmeSi.cz jste správně i v případě, že hledáte výhodné investice. Můžete si vybrat z celé řady perspektivních projektů a maximálně zúročit své těžce vydělané peníze.

Chcete vyhrát iPhone 4S?

Pokud rádi soutěžíte, jistě přivítáte možnost výhry legendárního telefonu iPhone 4S a mnoha dalších praktických cen. Soutěž iPhone najdete na Facebooku pod názvem PujcmeSi a další informace ohledně aukcí a investic na PujcmeSi.cz.

Publikováno: 06. 06. 2012

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: aukce půjček | investice | půjčka | půjčky | pujcmesi.cz