Buďte stylová i v posteli!

Zkoušela jste si někdy spočítat, kolik času strávíte přemýšlením nad tím, co si vezmete na sebe? Nebudeme vás trápit počty – podle jisté studie průměrná žena stráví dumáním u šatníku minimálně několik měsíců. Zajímavé je však především to, že jen málokterá dáma řeší garderóbu, ve které uléhá do postele a to je samozřejmě škoda. Pokud jste doposud spala ve vytahaném tričku nebo deset let starém antisexy pyžamu, máte nejvyšší čas na nápravu. Potěšte svého partnera něčím neokoukaným a vyberte si oblečení, ve kterém budete vypadat skvěle, i když právě spíte.

V nočních košilkách kdysi spaly jen ty nejbohatší

Ve vytahaném tričku sice můžete partnerovi připadat roztomile, ovšem jak dlouho? Muži potřebují inspiraci a i vy se jistě budete cítit mnohem lépe v něčem, co vaše přednosti zvýrazní. Přestaňme však chodit kolem horké kaše a zaměřme se na noční košilky, které v posledních letech těší nebývalé oblibě. Možná vás však překvapí, že první zmínky o spaní v košilkách pochází již ze 7. století a v minulosti je nosily jen majetnější vrstvy. My se však zaměříme na ty dnešní.

Pohodlná a sexy zároveň, taková je dnešní noční košilka

Nocni kosile

Moderní noční košilky se vyrábí z kvalitních materiálů a prim hraje bavlna. Ta výborně saje pot, je hebká na dotek a dobře se udržuje. Košilky jsou k mání v nejrůznějších střizích a kombinují komfort s elegancí. Podle průzkumů se mužům líbí mnohem více než dvoudílná pyžama a to bez ohledu na to, zda se žena obleče do sexy noční košilky nebo košilky s legračním motivem. Košilky jsou zkrátka jasná volba pro všechny dámy, které chtějí vypadat atraktivně a nedělat kompromisy s pohodlím.

Noční košilky, všude kam se podíváš

Přesvědčte se o kvalitách košilek na vlastní kůži a vyberte si takovou, která vám dokonale sedne. Z pohodlí domova si ji můžete objednat ve specializovaném e-shopu www.naspani.cz, který momentálně nabízí více než 400 modelů ve všech velikostech. Obavy z toho, že vám vybraná košilka nepadne, klidně hoďte za hlavu – do 14 dnů si ji můžete vyměnit za jinou. Bavlněné noční košilky zároveň představují perfektní vánoční dárek pro vaše blízké. Chcete-li udělat radost své nejlepší kamarádce, která výběr oblečení do postele zanedbávala podobně jako vy, máte šanci.  

Publikováno: 23. 11. 2013

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: bavlněné noční košilky | noční košilky | sexy noční košilky