Domů » Víme, kde nakupovat značkové spodní prádlo, které si zamilujete!
Móda

Víme, kde nakupovat značkové spodní prádlo, které si zamilujete!

Oblečení je již od nepaměti indikátorem společenského statusu a ne nadarmo se říká, že „šaty dělají člověka“. To samé však platí i o spodním prádle a ačkoliv ho (obvykle) neukazujeme všem na počkání, dáváme si na jeho výběru záležet. Patříte-li mezi milovnice spodního prádla i vy, jistě se řídíte podle dvou základních kritérií – perfektní prádýlko musí dobře „sedět“ a ještě lépe vypadat. Komfortu si budete cenit od okamžiku, kdy jej navléknete na sebe a to až do doby, než se převlečete do noční košilky. Atraktivní vzhled zase ocení váš partner, ale to sem dnes nepatří…

Pokud marně hledáte místo, kde si budete moct vybrat mezi nepřeberným množstvím značkového dámského spodního prádla, máme pro vás perfektní tip. Vydali jsme se na nákupy do e-eshopu www.espodnipradlo.eu, který provozuje paní Marcela Neugebauerová. Ta se prodeji spodního prádla pro muže i ženy věnuje téměř dvacet let (vlastní i kamennou prodejnu) a i to byl jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli vyzkoušet nákup právě v jejím elektronickém obchodě. Kamenná prodejna v Nymburku (Palackého 114) si během své letité působnosti získala spoustu loajálních zákazníků, kteří si prádlo prestižních značek nemohou vynachválit. Máte-li ráda to nejlepší, pak budete v e-shopu jako doma.

Nechceme vás dlouho zdržovat, protože nejlépe uděláte, když virtuální regály „prošmejdíte“ sama, ale abychom vás trochu navnadili – můžete se těšit na kompletní sortiment dámského spodního prádla, ve kterém nechybí klasické, sportovní i mateřské podprsenky, kalhotky, tanga a korzety. Zvučná jména jako Pierre Cardin, Barley nebo Amore jsou zárukou prvotřídní kvality a luxusního designu, ale opravdovým argumentem je vstřícný přístup ze strany prodávajícího. Nebudete-li si vědět rady, nebojte se zeptat – prodejce vás rád nasměruje na vhodný produkt a trpělivě zodpoví vaše dotazy.

Byli jsme spokojeni s kvalitou zboží a překvapila nás blesková dodací lhůta. A abychom nezapomněli – na své si přijdou i pánové. Sekce „pánské spodní prádlo“ sice neobsahuje tolik modelů jako ta pro dámy, ale přesto je nabídka trenýrek, slipů a boxerek velmi pestrá. Chcete-li svému partnerovi udělat radost, máte šanci!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!