Domů » Chcete být krásná? Hýčkejte svou pleť…
Kosmetika

Chcete být krásná? Hýčkejte svou pleť…

Tak, jako si muži chtějí připadat silní, nedají ženy dopustit na svůj vzhled. Je pro ně skutečně důležitý a neváhají do něj investovat spoustu peněz a volného času. Svěří-li svůj zevnějšek do rukou profesionála, pak se investice vyplatí. A právě jednomu z nich bychom rádi věnovali dnešní článek. Brněnské kosmetické studio G20 má totiž opravdu co nabídnout…

Ženy chtějí být krásné hned z několika důvodů. Nejde jen o to, aby zapůsobily na své okolí (ano, i to je pro ně důležité), ale především o jakousi vnitřní uspokojení. Definovat krásu není jednoduché, ale nepochybně jde ruku v ruce s pokožkou. Zdravá pokožka je devizou zdravého životního stylu a nezdravě vypadající naopak vypovídá o našich starostech a zdravotních potížích. Péče o ní by proto měla být prioritou a jediný způsob, jak docílit zdravého a mladistvého vzhledu, je ošetření kvalitní kosmetikou.

Kosmetické studio G20 si klade za cíl poskytovat profesionální kosmetické služby, během kterých se zákaznice (ale i zákazníci) cítí příjemně a odpočinou si. Odborná péče je v kombinaci s relaxací velmi účinná a výsledkem je nejen krásnější pleť, ale i o výrazně lepší nálada. Zaměstnanci sledují nejnovější trendy, podstupují odborná školení a to dokonce v zahraničí a využívají vysoce kvalitní přípravky Bioline a Allisa beauty.

Rozhodnete-li se studio navštívit, můžete se těšit na široké spektrum procedur, mezi kterými nechybí fotorejuvenance (omlazení pokožky), mikrodermabraze, čištění pleti ultrazvukem, permanentní make-up, zahuštění a prodloužení řas a barvení obočí. Ani tím však péče o tělo nekončí a nechybí lymfatické masáže, odstranění pigmentových skvrn trvalá epilace.

Trvalá epilace Brno je praktická a využívají ji také muži – sportovci. Bolesti se bát nemusíte, chloupky jsou odstraňovány bezbolestnými metodami.

Udělejte si na sebe čas a nechte se hýčkat….

Foto: sxc.hu

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!