Bezbolestné omlazení? Neinvazivní lifting

Vadí vám, že vaše pleť není už tak pevná? Trápí vás rostoucí věk a prohlubující se vrásky ve vašem obličeji? Nemusíte hned na operační sál a nechat do sebe řezat. Moderní metody zvládnout ubrat mnoho let i díky technologiím, které nebolí.

Efektní neinvazivní lifting

Ptáte se, jak může neinvazivní metoda změnit tvar a vzhled pokožky, která několik let stárne? Je to neuvěřitelné, ale i během pár týdnů lze napravit to, co zanedbáváte roky. S postupujícím věkem naše tělo „zleniví“. Neprodukuje například tolik kolagenu, pokožka se nehydratuje, aby byla pružná. Neznamená to ovšem ztrátu těchto funkcí, je potřeba je jen vybudit. A právě to umí neinvazivní metody. Lifting obličeje je toho zářným příkladem. Díky mechanickému působení dokáže přístroj přimět pokožku, aby obnovovala své struktury. Běžně se vám nestává, že by se kůže zničehonic sama prokrvila. Přitom při tomto procesu se s krví rozproudí tok očisty. Toxiny se z pokožky vyloučí, vnitřní struktury se pročistí, kůže se napne. Vzpomeňte si na pouhý peeling. Jak po něm máte sametovou pleť, že? A co teprve, když jde o mnohem hlubší očistu.

Omlazení obličeje a dekoltu

Zmíněný peeling má na svědomí povrchovou očistu, obrousí staré struktury a kůže dostane pokyn se obnovit. K omlazení přispívají i vnitřní pochody. Je můžete vybudit například pomocí lymfodrenáže. Princip podtlaku způsobí právě ono prokrvení, vyloučení starých a nepotřebných látek, které nahradí nové. V případě omlazení obličeje a dekoltu se může jednat o metodu BF lifting. Při ní se pokožka masíruje speciálními baňkami, kdy se odbourávají staré struktury a podtlakem se aktivuje kolagen a fibroblasty. Mechanikou se pleť „otevře“, lze ji pak lépe pročistit a následně je schopná přijímat živiny z různých přípravků, jako jsou různá séra či krémy. Závěrečná maska dopřeje vaší pleti extra porci péče a zároveň uzavře póry, které pak nepropustí živiny přijaté z kvalitních přípravků. Metodiku BF lifting nabízí Body Factory v Olomouci, kde najdete i mnoho dalších procedur, jež stojí za vyzkoušení.

Publikováno: 06. 05. 2019

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam