Jak ušetřit za dětské oblečení, aniž byste šetřila na miminku?

Vaše rodina se zanedlouho rozroste a budete se radovat z nového člena. A jako správná maminka chcete mít výbavičku zkompletovanou ještě předtím, než miminko opustí bezpečí vašeho lůna. Pokud si nevíte rady a ráda byste svému dítěti dopřála značkové oblečení pro kojence, nepřestávejte číst. Prozradíme vám, jak správně vybrat a kde se po oblečení pro miminka poohlédnout!

Bez čeho se vaše miminko neobejde?

Nakupování kojeneckého oblečení není levná záležitost, a to z jednoho prostého důvodu. Vaše miminko bude potřebovat spoustu věcí. Zavinovací body a košilky, klasická body, dupačky či polodupačky, příjemně hebké kalhoty, overaly, kabátky, čepičky, bryndáčky, papučky… Protáčí se vám panenky při představě, že za výbavičku dáte minimálně několik tisíc korun? Jděte na to chytře a v prvé řadě pořiďte miminku základní výbavičku. V druhé řadě nakupujte oblečení podle ročního období. S výběrem správné velikosti vám pomůže lékař, který vám již během těhotenství vypočítá pravděpodobnou váhu miminka v době narození.

Značkové oblečení s certifikací je ohleduplné k citlivé pokožce

V každém případě vsaďte na kvalitu. Dětská pokožka je citlivá, a proto preferujte testované a certifikované oblečení. Za pozornost stojí také střih. Vyberte takové oblečení, které se dobře obléká a svléká a dítě se v něm bude cítit pohodlně.

Nakupujte, ušetřete a pobavte se

Na závěr jsme si nechali tip na skvělý nákup. Kvalitní a přesto velmi levné oblečení pro miminka najdete ve specializovaném e-shopu Tinky.cz. Kromě levné oblečení - miminka také dětskou výživu, kosmetiku a drogerii, hračky a vybavení do dětského pokoje, kočárky, autosedačky a další věci, bez kterých se dříve či později neobejdete. Značkové oblečení je k mání za příjemné ceny a vybrané kousky můžete vydražit v holandské aukci. Užijete si spoustu vzrušení, protože cena průběžně klesá a zboží získá ten, kdo jako první přihodí. K dalším výhodám nákupu na Tinky,cz patří list přání, prostřednictvím kterého upozorníte okolí na dárky, které potřebujete. Při nákupu nad 1499 Kč je poštovné zdarma.

Publikováno: 19. 07. 2016

Kategorie: Děti

Autor: Adam

Tagy: levné oblečení pro miminka | tinky.cz | značkové kojenecké oblečení