Domů » Dejte stárnutí pleti na frak. Prozradíme vám, jak na to!
Kosmetika

Dejte stárnutí pleti na frak. Prozradíme vám, jak na to!

Stárneme již od momentu našeho narození, to je nezvratitelný fakt. Čas utíká rychle jako voda a přestože se snažíme dělat všechno proto, abychom pomyslné přesýpací hodiny života zastavili, jde o předem prohraný boj. Na druhou stranu existuje způsob, jak projevy stárnutí výrazně zbrzdit. Říká se, že muži díky vráskám vypadají zkušeněji a sečtěleji, ale v případě něžného pohlaví evokují spíše ustaranost. Je to i váš případ? V tom případě máte nejvyšší čas na zbraně těžkého kalibru. Spíše než facelifting však máme na mysli změnu životosprávy a kvalitní kosmetické přípravky (noční a denní pleťový krém).

Proč pleť stárne?

Faktorů, které mají vliv na stárnutí pleti, je celá řada. Určitou roli hrají geny, působení slunečního svitu, životní styl (kouření, léky, dietní návyky…) a spousta dalších vnitřních a vnějších činitelů. A jak jsme již zmínili výše, jde i přirozený proces, který sice nelze zastavit. Ale jak ho alespoň zpomalit?

pleť

V prvé řadě se snažte změnit svůj životní styl. Kouříte-li, přestaňte. Omezte konzumaci alkoholických nápojů. Zajistěte tělu příjem vitamínu, antioxidantů a dalších potřebných látek. Dodržujte pitný režim. A co je neméně důležité? Nechoďte spát bez důkladného odlíčení pleti, neboť zbytky make-upu zanáší póry a pleť nemůže dýchat. A konečně – začněte používat pleťové krémy.

Kvalitní kosmetika Larens vaši pleť udrží krásnou

Účinným pomocníkem v boji proti stárnutí pleti jsou pleťové krémy. Denní krém pokožku vypne, vyhladí, zvýší její elasticitu a ochrání ji před negativním působením volných radikálů. Noční pleťový krém zase působí do hloubky a pleť hydratuje, zvláční a zjemní. Na trhu jsou také 24-hodinové krémy, které se aplikují ráno i večer.

A protože je na trhu nespočet produktů, z nichž většina bohužel příliš nefunguje, jděte jistotu a vsaďte na přípravky značky Larens švýcarské společnosti WellU. Obsahují přírodní bioaktivní a transdermální kolagen, který dokáže odstranit příčiny stárnutí. Jde o revoluční patentovanou technologii, kterou v přípravcích od ostatních výrobců nenajdete. U nás produkty od WellU (značky Larens a Nutrivi) pořídíte např. na www.zdravapokozka.com.

larens

Foto: pixabay.com

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!