Dejte stárnutí pleti na frak. Prozradíme vám, jak na to!

Stárneme již od momentu našeho narození, to je nezvratitelný fakt. Čas utíká rychle jako voda a přestože se snažíme dělat všechno proto, abychom pomyslné přesýpací hodiny života zastavili, jde o předem prohraný boj. Na druhou stranu existuje způsob, jak projevy stárnutí výrazně zbrzdit. Říká se, že muži díky vráskám vypadají zkušeněji a sečtěleji, ale v případě něžného pohlaví evokují spíše ustaranost. Je to i váš případ? V tom případě máte nejvyšší čas na zbraně těžkého kalibru. Spíše než facelifting však máme na mysli změnu životosprávy a kvalitní kosmetické přípravky (noční a denní pleťový krém).

Proč pleť stárne?

Faktorů, které mají vliv na stárnutí pleti, je celá řada. Určitou roli hrají geny, působení slunečního svitu, životní styl (kouření, léky, dietní návyky...) a spousta dalších vnitřních a vnějších činitelů. A jak jsme již zmínili výše, jde i přirozený proces, který sice nelze zastavit. Ale jak ho alespoň zpomalit? pleť V prvé řadě se snažte změnit svůj životní styl. Kouříte-li, přestaňte. Omezte konzumaci alkoholických nápojů. Zajistěte tělu příjem vitamínu, antioxidantů a dalších potřebných látek. Dodržujte pitný režim. A co je neméně důležité? Nechoďte spát bez důkladného odlíčení pleti, neboť zbytky make-upu zanáší póry a pleť nemůže dýchat. A konečně - začněte používat pleťové krémy.

Kvalitní kosmetika Larens vaši pleť udrží krásnou

Účinným pomocníkem v boji proti stárnutí pleti jsou pleťové krémy. Denní krém pokožku vypne, vyhladí, zvýší její elasticitu a ochrání ji před negativním působením volných radikálů. Noční pleťový krém zase působí do hloubky a pleť hydratuje, zvláční a zjemní. Na trhu jsou také 24-hodinové krémy, které se aplikují ráno i večer. A protože je na trhu nespočet produktů, z nichž většina bohužel příliš nefunguje, jděte jistotu a vsaďte na přípravky značky Larens švýcarské společnosti WellU. Obsahují přírodní bioaktivní a transdermální kolagen, který dokáže odstranit příčiny stárnutí. Jde o revoluční patentovanou technologii, kterou v přípravcích od ostatních výrobců nenajdete. U nás produkty od WellU (značky Larens a Nutrivi) pořídíte např. na www.zdravapokozka.com. larens Foto: pixabay.com

Publikováno: 04. 10. 2014

Kategorie: Kosmetika

Autor: Adam

Tagy: kosmetika larens recenze | larens diskuze | larens face collagen gel