Bez punčoch na ples nelez!

Možná jste při všem tom vánočním shonu ani nezaznamenala, že se mílovými kroky blíží plesová sezóna. A předpokládáme, že si ji určitě nenecháte utéct mezi prsty. Takže hurá na revizi šatníku – s trochou štěstí jste loni nakoupila nadčasové večerní róby, ve kterých si neutrhnete ostudu. V opačném případě hurá na nákupy. A když už budete v ráži, nezapomeňte do nákupního košíku přihodit dostatek punčoch. Nechystáte se snad vstoupit na parket bez nich, že ne?

Neutrhněte si módní ostudu

Bez silonek na ples nelez. Ano, i tak lze vystihnout důležitost punčoch, které jsou nedílnou součástí společenského outfitu. Ale nejde jen o nějaké konvence a zažitá pravidla – nohy v nich zkrátka vypadají mnohem elegantněji. A to přece chcete, nebo ne? Cílem každé ženy je vypadat skvěle a ve vhodně zvolených botách budete sexy jako žádná jiná. punčocháče Sáhnete-li po lodičkách s otevřenou špičkou, vezměte si punčochy bez viditelného švu a zesílené špice. K mání jsou i speciální silonky jako stvořené do otevřených střevíčků – prsty jsou volné a zakončení není vidět. Na druhou stranu vám ale nemusí vyhovovat pocit holých prstů. V případě uzavřené obuvi si s patou a špičkou nemusíte lámat hlavu. Můžete si vybrat samodržící či klasické punčochy a jediné, na co byste si měla dát pozor, je správná velikost. Příliš těsné punčochy vytvoří nevzhledné záhyby a vy budete vypadat, jako byste „přetékala“.

Udělejte si radost stylovým kouskem

Nezbývá, než se na chvíli pozastavit nad vhodným odstínem. Výběr není složitý, měla byste zvolit barvu, která koresponduje s vaší pokožkou. Pokud jste snědší typ, vyhněte se příliš světlým punčochám (a naopak). Na méně formálních akcích samozřejmě můžete mírně experimentovat a vyrazit ostatním dech například punčochami s jemným vzorováním. Mimochodem - momentálně by vás měly zajímat zimní punčocháče, ve kterých neprochladnete. punčochy 2 Preferujete-li pohodlný nákup z domova, doporučujeme specializovaný e-shop www.bexis.cz, kde najdete punčochy všeho druhu, ale také široký sortiment spodního a erotického prádla a dalších doplňků. Levnější i luxusní – vybere si opravdu každý.

Publikováno: 07. 01. 2015

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: plesová sezóna 2015 | punčocháče na ples