Tip na vánoční dárek: Nadělte měkkouše, který potěší!

Vánoce se blíží mílovými kroky, ale to vám jistě nemusíme připomínat. Dělají to televizní a online reklamy, které jsou plné „zaručených“ tipů na dárky. Jenomže co když máte pocit, že nic z toho, co se na vás sype horem dolem z reklam, není pravé ořechové pro vaše nejbližší? Máme pro vás v rukávu několik es, díky kterým vyjdete z nepsaného souboje o nejlepší vánoční prezent jako vítězové.

Co že je to ten měkkouš vlastně zač?

Měkkouš označuje měkký dárek, a jako takový to nemá mezi ostatními vánočními dárky vůbec snadné. Není tak atraktivní jako chytrý telefon a herní konzoli nesahá ani po kotníky. Tak proč o něm vůbec uvažovat? Především proto, že jde o cenově dostupnější kategorii, ve které lovíme dárky pro vzdálenější příbuzné a přátele. Rozhodně to však neznamená, že by se měkký dárek nemohl stát hvězdou večera. Naopak. Stačí vybrat ten správný a s přehledem zastíníte většinu ostatních balíčků.

Vánoční trenky od ELKA LOUNGE

Absolutní hitovkou letošních Vánoc budou vánoční trenky ELKA LOUNGE. Pokud jste o ní ještě neslyšeli – a potrpíte si na zboží prvotřídní kvality – budete z české značky nadšení. Ve zkratce: soustředí se především na produkty z lokálních a etických materiálů (špičku představuje textil s certifikací GOTS). Vyzdvihuje význam udržitelnosti a vnáší do nabídky (nejen) spodního prádla svěží vítr atraktivními designy a precizním střihy.

Pánské a dámské trenky jsou takřka tradiční záležitostí. ELKA LOUNGE připravuje pro každý rok novou kolekci a spousta zákazníků se na jejich měkký dárek k Vánocům těší jako… prostě na Vánoce.

Dámské a pánské trenky ELKA LOUNGE jsou pro letošní Vánoce dostupné ve čtyřech odlišných provedeních – v bílé, černé a dvou červených variantách, takže zcela jistě najdete správného měkkouše úplně pro každého. V nabídce nechybí trenýrky pro páry a samozřejmě ani dětské velikosti.

ELKA LOUNGE navíc není jen o trenýrkách. V e-shopu najdete spoustu dalších krásných (a především kvalitních) kousků, které se budou pod stromečkem vyjímat. Od dámských body a boxerek přes podprsenky, pánská trička až po mikiny. Vše etické a z nej materiálů.

Tipy na další měkkouše

Hledáte dárky pro lidi, kterým z nějakého důvodu nemůžete nebo nechcete darovat vánoční trenýrky? Pro kolegyni z práce nebo kamarádku je jako stvořený dekorativní polštářek – třeba s fotkou její rodiny nebo domácího mazlíčka. Tchyni zaručeně potěší hřejivá deka či povlečení (třeba právě to od ELKA LOUNGE). No a vaše šéfová by mohla ocenit dražší (např. kašmírový) šátek. Vždy se řiďte selským rozumem a zvažte, jestli vám představa konkrétního měkkouše s danou osobou souzní.

Publikováno: 18. 11. 2021

Kategorie: Móda

Autor: Adam