Domů » Zkušenosti čtenářů: Měla jsem roupi. Wurm-Ex s nimi zatočil!
Zdraví

Zkušenosti čtenářů: Měla jsem roupi. Wurm-Ex s nimi zatočil!

Měla jste někdy problém, který by sice mohl vyřešit lékař, ale vy jste se tak strašně moc styděla, že jste to raději „tutlala“ a modlila se za jiné řešení? Oním problémem ale nemám na mysli nic, co by souviselo s intimními partiemi. Je to ještě horší… Představte si, že jednoho dne dojdete k nemilému zjitění –  ve vašem trávícím traktu lebedí malí bílí červíci. Pravidelné svědění v oblasti konečníku potvrdilo mé domněnky – že jsem se stala terčem parazitů.

Těžko říct, jestli za to mohla nemytá zelenina nebo mé dvě malé děti, které to s hygienou (přes to, že na ně naléhám) nepřehání. Smutnou pravou bylo, že můj organismus čelil náporu roupů a jediným možným východiskem byla návštěva lékaře. Stačilo dorazit do ordinace, „kápnout božskou“, poděkovat za recept na Vermox a vyzvednou si ho v lékárně. Ale to bych nesměla být tak stydlivá…

Představa přiznání se k roupům mě uváděla do rozpaků. Musí přece existovat schůdnější alternativa… Partnerovi jsem se svěřit nemohla (ačkoliv se mu svěřuji se vším), tak jsem se styděla. A nemusíte mě přesvědčovat o tom, že se to může stát každému. To moc dobře vím, ostatně jsem to zažila na vlastní kůži.

Zajímá vás, jak elegantně jsem své „červí“ problémy vyřešila? Zapátrala jsem na internetu a objevila nový doplněk stravy Wurm-Ex. Neřešila jsem, jestli funguje, nebo ne – topící se totiž chytá každého stébla. Zanedlouho dorazil balíček a já jsem podstoupila 10ti denní detoxikační kůru. Jak dopadla? Červíky už nemám a navíc se cítím mnohem lépe. Wurm-Ex mě nadobro zbavil parazitů a kromě toho i dalších problémů, které jsem předtím brala na lehkou váhu.

Wurm-Ex mě zbavil nepříjemných zažívacích a vylučovacích potíží a zmizely i podivné výkyvy váhy. Obsahuje látky, které nejenže očervují, ale navíc i podporují imunitní systém. A to se během podzimu opravdu hodí!

1 komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  • Maminka trpěla něčím podobným. Nevím přesně jak to probíhalo, nějaké detaily jsem po ní nechtěla. 😀 Ale vím, že byla více unavená, přešlá a pak ji doktor řekl, že má v sobě nějakého parazita a doporučil ji právě tento přípravek. Zatím je mamka asi v polovině léčby, ale cítí se lépe. Tak doufáme, že to ustane úplně a toho hnusného červíka úplně zneškodní.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!