Zahrajte si skvělou únikovku a podnikněte erotický únik do podzemí

Není hra jako hra. Některá může začínat zcela nevinně a končí pořádnou rošádou, kdy nezůstane kámen na kameni, jiná je pikantní od pohledu a ve výsledku stabilizuje vztahy. Puritáni prominou, ale erotická úniková hra je to nejlepší, co může každý vztah potkat. Dokonalá úniková hra Doupě neřesti je určena dospělým lidem, kteří mají rádi sexuální podtext a chtějí si užít vzrušení jinak, než nevěrou. Doupě neřesti dokáže uspokojit veškeré city, pocity, emoce, chtíče, touhy a choutky, které obvykle bývají dlouhodobě zanedbávané a pokud tato ignorace překročí únosnou mez, stávají se rozbuškou s destruktivními účinky. Tip: Únikovky lze samozřejmě pojmout i jako zábavu pro celou rodinu - například tato úniková hra pro děti na téma džungle je doslova nabitá dobrodružnou atmosférou. Anebo se vám více líbí úniková hra pro děti Praha na motivy pohádkových bytostí?

Lepší hra, než terapeut

Kdo by to byl řekl, že úniková hra může působit jako psychoterapeutické sezení. Co oči nevidí, to srdce nebolí. Kdo si dokáže pořešit erotické škádlení bezpečnou formou, bez následků a zcela diskrétně, vyhrává na celé čáře. Úniková hra Praha přináší příjemné s užitečným. Naladí na správnou notu a hlavně ukojí všechny smysly, aniž by zasahovala do soukromí a byla příčinou nějakých nepříjemností. Dá se totiž klidně absolvovat i v páru nebo párech. Jediné, na co je třeba se připravit je, že se zcela určitě začervenáte.

Lechtivé zázemí navnadí

Scénář a dramaturgie je daná předem. Nevinná dívka Bianca, která nikdy nepodlehla pokušení chtíče, jednoho dne potkala muže s ostře řezanými rysy. Ihned jí učaroval. Tu noc její pokušitel proměnil Biancu ve svou nesmrtelnou partnerku, která podlehla jeho kouzlu a divoké rozkoši, které se oddávala se svým milencem dlouhá léta. Díky escape game Praha máte možnost nahlédnout do jejich doupěte neřesti. Vyzkoušet si propriety, se kterými si milenci zkracovali dlouhé chvíle a co víte, možná vás čeká i nesmrtelnost. Hru lze rezervovat e-mailem, telefonem nebo i pomocí on-line kalendáře. Doupě neřesti se nachází v Praze 8 na Vítkově ulici, nedaleko zastávky metra Florenc. Z důvodu přípravy a zasvěcení do děje se dostavte v termínu 10 minut před stanoveným časem.

Publikováno: 27. 02. 2020

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam