Domů » Víte, co potřebujete k tomu, abyste mohli přepravovat střešní boxy nebo nosiče kol?
Pro ženy - řidičky

Víte, co potřebujete k tomu, abyste mohli přepravovat střešní boxy nebo nosiče kol?

Stále více řidičů a jejich rodin se stává aktivními cestovateli a dovolenou chtějí trávit plně dle své režie. Důvodů je mnoho, k těm hlavním patří nezávislost, možnost přesunovat se, poznávat a nebýt na nikom závislý. Abychom mohli cestovat pohodlně a zároveň si vzít spoustu potřebných věcí, je potřeba pořídit si vybavení, s nímž uvezeme batožinu, kola, a přitom budeme mít klidně prázdný kufr a odvezeme zvířecí mazlíčky.

Střešní boxy a nosiče kol

Abyste převezli oblečení, sportovní vybavení, potřeby pro miminka či starší děti, auto samotné jen s objemem kufru vám asi nebude stačit. Proto je ideální podívat se na střešní boxy a vybrat si variantu, která je pro vás nejvhodnější. Jestliže jezdíte na lyže, bude pro vás vhodná prodloužená verze dlouhá 220 cm, do níž uložíte lyže i snowboard. Ti, kdo mají spíš oblečení, nebo převáží kočárek a další vybavení pro děti, uvítají spíš širší variantu boxu. Koupit si můžete boxy od našeho i zahraničních výrobců. Třeba na stránkách autodoplnky-obchod.cz. Zde vám i poradí v případě, že si nejste s výběrem jistí.

To stejné platí i podíváme-li se na nosiče kol. Tady můžete vybrat varianty z nosičů na střechu, ale také na tažné zařízení, pokud jej máte, či na zadní dveře. Instalace je snadná, stejně jako u boxů na střechu. Vybrat si nosič kol můžete podle ceny, umístění na autě, ale také podle toho, pro kolik kol má být určen. Ovlivnit vás může i to, který nosič jako řidič nejvíc pocítíte, a o kterém téměř ani nevíte.

Střešní boxy i nosiče kol určené na střechu auta se upevňují na střešní nosiče, které možná znáte pod pojmem „zahrádka“.

Není na tom nic složitého. Stačí vybrat střešní nosiče podle značky, typu a ročníku auta, dost velký box či nosič kol a vyrazit na vytouženou dovolenou.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!