Domů » Nádherné bydlení v Ecocity Malešice
Bydlení

Nádherné bydlení v Ecocity Malešice

Dostali jste atraktivní nabídku zaměstnání v hlavním městě, ale do Prahy se vám příliš nechce? Pokud preferujete klidnější bydlení, ale zároveň chcete mít hlavní město jako na dlani, mohlo by se vám líbit bydlení v novém developerském projektu s názvem Ecocity Malešice. Proč je tento projekt tak atraktivní a rozhodně byste o něm měly uvažovat? Pojďme se na moderní bydlení v Malšicích podívat trochu blíže.

Byty Malšice v projektu od společnosti JRD jsou opravdu luxusní záležitostí a snoubí v sobě bydlení v blízkosti hlavního města s bydlením v přírodě. Domy jsou těsně obklopeny přírodou, což ocení zejména maminky s dětmi. Při pohledu vás rozhodne nenapadne, že jen 10 minut automobilem (20 minut spojem) se nachází středobod obchodu, kultury a vzdělání, Praha. Ecocity Malešice jsou jedinečnou možností, jak bydlet ve zdravém prostředí a zároveň to mít do Prahy, co by kamenem dohodil.

Luxusní byty patří mezi to nejlepší, co můžete v této kategorii dostat. Byty jsou vybaveny větracím systémem s prachovými filtry. Toto zařízení zaručí, že se vám bude doma dobře a hlavně zdravě dýchat. Vynikající izolace zaručuje minimum hluku. Máte náročné zaměstnání a chcete si doma především odpočinou? Další důvod, pro si vybrat pro bydlení Malešice.

Byty jsou rozhlehlé a můžete si je nechat přizpůsobit přesně podle svých představ. Ať už chcete dvě koupelny či šatnu, bude vám vyhověno. Uspořádání je řešeno tak, aby bylo k dispozici mnoho úložného prostoru. Součástí každého bytu je i parkovací místo. Pokud jste rádi na čerstvém vzduchu, jistě oceníte předzahrádky a balkony s krásným výhledem na Prahu.

Díky moderním technologiím je bydlení v Malšicích maximálně ekologické a úsporné. Můžete tak usínat s vědomím, že alespoň trochu přispíváte k lepšímu životnímu prostředí. Z architektonického hlediska je Ecocity v Malešicích velmi nadčasové a na první pohled je znát autorův záměr sladit městské bydlení s přírodou.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!