Papírová přáníčka jsou out. Vsaďte na stylové keramické cedulky!

Jak jste na tom s kreativitou, přesněji v souvislosti s dárečky k nejrůznějším příležitostem? Což o to, s naditou peněženkou není výběr krásného dárku problém, ale s omezeným rozpočtem to tak jednoduché není. Co takhle předat dotyčnému peníze v obálce? Sama cítíte, že to není ono... A přáníčko? Tím neurazíte, ale ani neoslníte. Ledaže... Přáníčko k narozeninám/svátku/výročí... představuje starou dobrou klasiku a pokud se vám opravdu nepodaří vymyslet nic nápaditějšího, zachrání vás od společenského faux pas. Nevýhodou přáníčka je, že vypadá poněkud lacině (přeci jen jde o kus papíru) a obdarovaná osoba si ho zřejmě na delší dobu nevystaví. A co vyzkoušet něco jiného? Změna je život a vy můžete přáníčka vyměnit za stylové keramické cedulky! Keramická cedulka vypadá jako malé umělecké dílo. Vyrábí se k mnoha různým příležitostem (např. keramické cedulky k životnímu výročí apod.) a je jen na vás, jestli ji věnujete jako hlavní dárek, nebo doplňující dárek k něčemu většímu. V každém případě se spolehněte na to, že si ostudu rozhodně neutrhnete! certifikát výročí Keramické cedulky mohou mít mnoho podob a je jen na vás, jestli zvolíte vážnější, nebo naopak vtipnou variantu. Na velmi zdařilé kousky jsme narazíte v e-shopu keramika-andreas.cz a najdete zde i spoustu dalších výrobků z keramiky (např. keramická srdíčka, tužkoviny, postavičky andělů apod.) Vraťme se však k cedulkám. Ty s „modtlitbou muže/ženy“ obdarovaného stoprocentně rozesmějí...

Modlitba muže

Pane, dej mi moudrost, abych porozuměl ženě. Dej mi trpělivost a peníze, na všechny její nákupy. Dej mi pochopení, pro všechny večerní migrény. Jen mi prosím nedávej zručnost, ať nemusím doma uklízet!

Mdlitba muže

Modlitba ženy

Pane, dej mi moudrost, abych pochopila muže. Dej mi lásku, abych mu odpustila. Dej mi trpělivost na jeho nálady. Jen mi prosím nedávej sílu nebo ho zabiju.

modlitba ženy Líbí se vám? Keramika Andreas Votice vyrábí široké spektrum cedulek a každý si najde to své. Za zmínku stojí i to, že umělci používají tradiční techniky a do svých ručně vyráběných děl vkládají spoustu pozitivní energie. Tak hurá nakupovat!

Publikováno: 16. 09. 2014

Kategorie: Dárky

Autor: Adam

Tagy: keramická cedulka k narozeninám | keramické cedulky