Domů » Z kudrnatých rovné, z rovných ještě rovnější
Móda

Z kudrnatých rovné, z rovných ještě rovnější

Víte, čeho si muži na ženách všimnou jako první? Pokud jste si doposud myslely, že svůj zrak upírají na náš odhalený dekolt, případně pozadí, spletly jste se. Podle odborníků se drtivá většina mužů ohlédne za dámou kvůli jejím vlasům. Těžko říct, jak moc je toto tvrzení pravdivé a zda výzkum neprováděli muži, kteří chtěli své manželky utvrdit v tom, že nehledí do výstřihu jiných žen. O své vlasy bychom však měly pravidelně pečovat tak, jako tak. Není nic horšího, než když mastné a neupravené kadeře odvádějí pozornost od našich předností.

Šampónem to teprve začíná

Budete se divit, ale některé ženy skutečně neberou péči o vlasy příliš vážně. Na druhou stranu utrácí za kvalitní kosmetiku a pravidelně si kupují předražené značkové oblečení. Jenomže milé dámy, vše jde ruku v ruce se vším a chceme-li být pro naše mužské protějšky dokonalé, stejně se kadeřníkovi nevyhneme. Ještě předtím je ovšem na místě dát zničeným vlasům trochu života. Pokud si s výběrem vhodných přípravků nevíte rady, zeptejte se na ně odborníků. Spoustu tipů a rad ohledně celoroční péče o vlasy najdete také na internetu.

Pravda a mýty o žehličkách na vlasy

Ženy jsou marnivá stvoření a zpravidla chtějí to, co samy nemají. O vlasech to platí dvojnásob. Navzájem si závidíme dlouhé, nebo naopak krátké vlasy, o barvě ani nemluvě. Blondýny se přebarvují načerno a brunetky sází na měděné odstíny. Délka a barva vlasů však nepředstavuje ani zdaleka takový problém, jako jejich typ. Ženy s kudrnatými vlasy touží po rovné kštici a dámy s rovnými zase po stylových kudrlinkách. K těm obvykle stačí kulma, ovšem jak si poradit s narovnáním?

Jediným možný způsob, jak docílit rovných vlasů je žehlička na vlasy. Kolem těchto až uctívaných přístrojů však koluje spousta pověr. Jejich časté používání prý vlasy nadměrně vysouší a výsledkem jsou nezdravě a tudíž nevábně vypadající vlasy. Ale jak je to ve skutečnosti?

Pravda je někde uprostřed. Nekvalitní přístroje vlasy skutečně ničí – vysouší je a viditelně zkracují. Kvalitní žehličky na vlasy od renomovaných výrobců, jako je Remington, Braun či Philip jsou k vlasům velmi šetrné. Jejich povrch je velmi hladký a často disponují celou řadou užitečných funkcí, jako je rychlé nahřátí a několik stupňů ohřevu. Za skvělé ceny je najdete v kamenných obchodech i virtuálních regálech elektrospecialisty levneELEKTRO.cz. Důvodem pro nákup však není jen nejlepší cena, ale i blesková doba dodání a bezproblémová reklamace.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!