Domů » Tisknete často? Kvalitní tonery a cartridge můžete pořídit i za výhodnou cenu!
Finance

Tisknete často? Kvalitní tonery a cartridge můžete pořídit i za výhodnou cenu!

Bez tiskárny se dnes obejde jen málokdo. Jsou zcela nepostradatelné ve školách a dalších vzdělávacích institucích, v kancelářích, prodejnách i ve všech oblastech podnikání. Fungovat bez nich nedokáže ani žádný úřad, nezbytné jsou i pro knihovny a nejrůznější instituce. A své místo mají i v domácnostech.

Tonery jsou pro vaši tiskárnu nezbytné

Máte školou povinné děti, které si na vaší doma několikrát do měsíce vytisknou referáty či semestrální práce? Nebo preferujete zhotovování fotek z dovolených, výletů a rodinných oslav na vaší vlastní kvalitní barevné tiskárně? Pak sice nemáte velkou spotřebu, nicméně i tak musíte čas od času doplnit zásobu inkoustu. Pokud naopak při svém podnikání potřebujete pravidelně tisknout velký počet stránek, využíváte pravděpodobně rychlou a spolehlivou laserovou tiskárnu, jejíž pořizovací náklady jsou sice vyšší, ale provoz je výrazně ekonomičtější než u těch inkoustových. I tonery je ovšem třeba po vyčerpání jejich kapacity vyměnit.

Kde pořídit kvalitní tonery?

Skvělý sortiment tonerů a cartridgí nabízí Tonera, která má v Praze dokonce dvě pobočky, první v Žitné a druhou v Moskevské ulici. A navíc je možné nechat si zboží doručit v rámci celé ČR.

Chcete ušetřit? Repasované tonery jsou ekonomické a můžete na ně získat slevou

Málokdo pohrdne možností ušetřit nějakou tu korunu. A za zvýhodněné ceny lze zakoupit i tonery a cartridgeRepasované tonery můžete pořídit se slevou ve výši 10%. Stačí využít slevový kupon RENOVACE.

Neváhejte a vydejte se pro tonery do Tonery

Tonera se o své zákazníky stará již skoro 30 let. A snaží se nabízet natolik kvalitní zboží, aby opravdu měli motivaci chodit pro tonery do Tonery. Navíc jsou v jejím sortimentu zařazeny i další nezbytnosti, jako papíry, datová média, baterie, kabely, myši a klávesnice či folie do faxu.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!