Domů » Fenomenální Barbie nezestárla ani o den
Děti

Fenomenální Barbie nezestárla ani o den

Přemýšlíte nad tím, jak potěšit malou dcerku a věnovat ji dárek, který ji vydrží několik dlouhých let? Vzpomeňte si na svá dětská léta a vybavte si hračky, po kterých jste nejvíce toužili. Nebyla mezi ním i panenka Barbie? Jedna z nejpopulárnějších hraček vůbec spatřila světlo světa už v roce 1959 a i přesto, že letos oslavila 53 let, vypadá jako sexy dvacítka. A víte vůbec, po kom dostala legendární panenka své jméno? Její vynálezkyně, Ruth Handlerová, ji vytvořila jako dárek pro svou dceru Barbaru. Bezprostředně poté se výroby ujala společnost Mattel, která z panenky udělala fenomén.

Proč právě Barbie?

Ptáte se, proč se na výsluní hřeje právě tato blondýna a ne jiná panenka? Důvod je prostý, Barbie zkrátka není jen tak obyčejná panenka, ale kultovní hračka, která je k mání s obrovským množstvím doplňků a příslušenstvím. Když své dceři koupíte Barbie, připravte se na to, že to neskončí jenom u jedné panenky. Ne, brzy vstoupí do hry i její životní láska Ken, kamarádky a další přátele, bez kterých by svět Barbie nikdy nebyl kompletní. Až panenku vaší holčičky přestane bavit chodit pěšky, pořiďte jí růžový kabriolet. Mimochodem, vám by se líbilo bydlet v krabici? Barbie si zaslouží pořádný „bejvák“, kde bude moct pořádat párty a skvěle se bavit.

Vášeň, která nikdy nekončí

Některé dívky z panenek neodrostou. Naopak, hraní přeroste ve sběratelskou vášeň, které se podřídí většina volného času. Mattel chrlí nové a nové kolekce panenek a doplňků, které jsou ještě přitažlivější, než ty předchozí. Mohlo by se zdát, že už není co vymýšlet, ale opak je pravdou. Aktuálně je hitem „barbie verze“ svatby prince Williama a Kate Middleton. Letí i hororová série panenek Monster High a minipanenky Polly Pocket. Pokud vás zajímá momentální Barbie móda, mrkněte se na online katalog. Najdete ho na mattel-katalog.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!