Domů » Víme, jak děti dostat od obrazovky na zahradu
Děti

Víme, jak děti dostat od obrazovky na zahradu

Také se už nemůžete dočkat na začátek jara, kdy se vaše děti opět odpoutají od počítače a televize a začnou si hrát na čerstvém vzduchu? Dostat děti na zahradu představuje stále větší problém – dnešní generace si libuje v digitální zábavě všeho druhu a to bohužel od velmi útlého věku. Udělejte to letos jinak. Omezte svým dětem dobu, kterou tráví před obrazovkami na minimum a motivujte je k tomu, aby zase začali trávit čas na čerstvém vzduchu. Nebude to jednoduché, protože děti vydrží jen tam, kde se nenudí. Nechcete-li, aby se po několika minutách vrátily zpátky domů a znuděný výrazem vám oznámily, že se venku nudí, budete si muset pobyt na zahradě zpříjemnit.

Step2 – tak trochu jiná pískoviště

Pamatujete si ještě na doby svého dětství, kdy jste se svými vrstevníky trávili spoustu času na pískovišti a na skluzavkách? Dětské pískoviště neumřelo a je stále obrovským lákadlem pro ty nejmenší, ale i pro předškoláky a rozhodnete-li se ho svým dětem pořídit, určitě neprohloupíte. A to zejména v případě, bude-li se jednat o dětská pískoviště od známého výrobce Step2. Americká firma vyrábí hračky pro děti již od roku 1991 a z původních pěti zaměstnanců pro ni v současné době pracuje více než 900 lidí. Vraťme se však k samotným pískovištím. Zajímá vás, v čem jsou lepší než ta obyčejná? Odpovědí by mohla být interpretace názvu společnosti. Ta se snaží být o krok napřed a nabízet nejmodernější výrobky pro celou rodinu.

Pískoviště, nebo bazén?

Plastové pískoviště značky Step2 jsou vyráběna z velmi pevného materiálu a odolají jakýmkoliv vlivům počasí. Pyšní se velmi zdařilým designem, díky kterému jsou v dětském koutku naprosto nepřehlédnutelná. Lze na ně upevnit slunečník, který děti ochrání před ostrým sluníčkem a navečer funguje jako kryt. Jednoduše ho stáhnete, čímž zabráníte znečištění písku. Každé pískoviště má navíc pevné dno a je ho možno v okamžiku proměnit na malý bazének. Prohlédnout si je můžete na steptwo.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!