Každá žena může mít dlouhé vlasy, které vypadají přirozeně. Opravdu!

Módní trendy se každou chvíli mění a s nimi i podoba dámských účesů. Co bylo vloni in, může být letos totálně out a naopak. Dlouhé a zdravé vlasy jsou ovšem v kurzu stále a tajně o nich sní téměř každá žena. Jenomže ne všechny z byly hustou kšticí obdařeny od přírody a jiné podlehly nutkání vyzkoušet kratší sestřih a nyní by chtěly někdejší délku zpět.

Instantní dlouhé vlasy? Zkuste clip-in!

Pokud chcete své dlouhé kadeře zpět, případně dopřát těm stávajícím větší objem, můžete si je nechat prodloužit. Způsobů, jak dosáhnout požadované délky, je hned několik, ale ne vždy jde o šetrnou metodu a výsledek často vypadá nepřirozeně. A právě proto se těší stále větší oblibě takzvané clip in vlasy.

Příčesky do vlasů clip in mají oproti jiným způsobům prodlužování několik podstatných výhod. Kromě toho, že jsou mnohem levnější než pravidelné návštěvy kadeřníka, jsou k vlasům velmi šetrné. Vlasy jsou našité na sponkách a lze je kdykoliv sundat – můžete tak měnit účes podle nálady bez toho, aniž by vám napevno přidělané musel sundat kadeřník.

Přirozenější než přirozené

Clip in vlasy se prodávají v různě dlouhých a širokých pásech v odstínech šedé, blond a černé. Chcete-li clip in vlasy levně a zároveň mít jistotu, že na vás budou vypadat přirozeně, poohlédněte se po nich v e-shopu tvojevlasy.cz. Prodejce nabízí široké spektrum variant, jejichž výrobě byly použity 100 % lidské vlasy. Nevyžadují žádnou zvláštní péči a můžete je žehlit, natáčet i lakovat – zkrátka se o ně starat, jako by byly vaše vlastní :-)

Publikováno: 28. 04. 2013

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: clip in vlasy | clip in vlasy levně | přáčesky do vlasů clip in