Domů » Jak poslat balík, aby dorazil v pořádku a včas?
Praktické rady

Jak poslat balík, aby dorazil v pořádku a včas?

Chystáte se poslat balíček, ale máte obavy, aby se obsahu nic nestalo, a navíc vás trápí špatné předchozí zkušenosti s pomalým a nepříliš spolehlivým dopravcem? V tom případě jsou následující tipy určeny právě pro vás. Prozradíme vám, jak zásilku správně zabalit a na co si dát pozor při výběru dopravce.

Obal je základ, nepodceňujte jej

Solidní kurýrní služba vždy dbá na to, aby se s balíčky zacházelo šetrně. Ale do značné míry je bezpečí zásilky závislé na tom, jak dobře ji zabalíte. Na internetu najdete veškeré potřebné informace o ideálních obalových materiálech pro různé typy balíků. Například v případě křehkých věcí neváhejte s použitím bublinkové folie a nezapomeňte krabici označit upozorněním na křehký obsah.

Nehleďte pouze na cenu za dopravu

Posíláte-li balíky často, pak zřejmě vnímáte ceny jako velmi důležitý faktor při výběru kurýrní služby. Položte si však otázku, zda se vám úspora několika korun vyplatí i navzdory delší době dodání či nižší spolehlivost. Tato kritéria jsou důležitá především pro provozovatele internetových obchodů – úroveň dopravy jde ruku v ruce s celkovým dojmem e-shopu.

Kurýrní služba s tradicí

Jestlipak víte, která společnost působila v České republice jako první soukromý, ryze český kurýr a speditér? Jedná se o firmu IN TIME KURÝR a balíky rozváží již od roku 1990. Od roku 2002 také na Slovensko a nyní díky spolupráci se zahraničními partnery po celém světě.

IN TIME KURÝR zajišťuje přepravu zásilek v rámci několika tarifů. Rychlost a ceny jsou velmi přívětivé již ve standardu, ale na své si přijdou také zájemci o extra rychlé doručení. A využijete-li tzv. direct servis, kurýr dopraví vaši zásilku kamkoliv a kdykoliv (poveze pouze váš balíček).

Chcete se dozvědět více? Konkrétní informace o všech službách najdete na http://www.intimekuryr.cz/nase-sluzby/kuryrni-sluzby.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!