Vánoce plné piva

Stále si nevíte rady s výběrem vánočních dárků a všechny tipy, které jsme vám doposud podsunuli, se vám nezdají příliš originální, případně z nějakého důvodu nevhodné? V tom případě by se vám mohl líbit pestrý sortiment pivních dárků, které nabízí internetový obchod.svet-piva.cz. Nenechte se však zmást. Kromě dárků pro muže tam totiž na trefíte i pro typicky ženské dárky. Posuďte sami.

Důvodů, proč vybrat některé z dárků právě zde, je hned několik. Česko je rájem pivařů a na zlatavý mok nedají dopustit jak muži tak ženy. I ty si totiž rády dopřejí orosené pivo a to nejen během letního grilování.

Disponujete-li větším rozpočtem a chcete-li udělat obdarované osobě opravdovou radost, pořiďte ji vlastní výčepní zařízení. Ta jsou k mání v mnoha různých provedeních, při čemž nechybí ani opravdu luxusní kousky, které oslní nejen výkonem, ale především designem.

Ve Světě piva však nakoupíte i v případě, že vám toho vaše peněženka příliš mnoho nedovoluje. Správnou volbou jsou různá speciální piva, na která v regálech supermarketů narazíte jen těžko. Piva s přídavkem medu, kousky z lokálních pivovarů ale i jiných koutů světa či piva s vysokým obsahem alkoholu. To je jen malá ukázka toho, na jaké skvosty zde narazíte.

Kapitolou samou pro sebe jsou reklamní předměty všeho druhu a plechové cedule pivovarů, díky kterým může obdarovaný proměnit kousek svého bytu ve stylovou hospůdku. Mezi originální a hlavně praktické dárky patří i pivní helma, která umožňuje ničím nerušené popíjení piva, aniž bych musel její majitel neustále zvedat půllitr. Pro všechny, kteří se za svůj obdiv k pivu nestydí, jsou připraveny pivní brýle.

Nesmíme zapomenout ani na pivní dárky, které ocení především ženy. Obchod.svet-piva.cz je nabitý pivní kosmetikou všeho druhu. Šampóny, mýdla a sprchové gely s obsahem vitaminů, minerálů a stopových prvků zaručí perfektní omlazující péči. A protože je drtivá většina produktů skladem, nemusíte se bát, že vám do Vánoc nepřijdou.

Publikováno: 10. 12. 2012

Kategorie: Dárky

Autor: Adam

Tagy: pípa | pivní brýle | pivní dárky | pivní helma | pivo | svět piva | výčep