Úžasné vůně z dílny Chloé

O změně jarní garderóby jste se již mohli dočíst v minulých článcích. Co jsme však ještě doposud nezmínili, je výměna vůně. Pokud jste dosud používaly typické zimní parfémy, je na čase je vyměnit za lehké jarní. Takové, které jsou svěží a neobtěžují okolí. Parfémy, které ženy používají během zimy, jsou většinou těžší a na jaro se skutečně moc nehodí. Pojďme se tedy podívat na opravdu svěží a typicky jarní parfém značky Chloé. Ještě jste o parfémech Chloé neslyšeli a spojujete si značku pouze s oděvním průmyslem? Máte pravdu, pod záštitou Chloé totiž skutečně vznikaly hadříky. Ale všechno pěkně popořádku.

Historie parfémů Chloé

Parfémy Chloé vzešly ze světa extravagantní a velmi originální módy. Za vším stála žena, jejíž život byl stejně jedinečný, jako jej oděvy. V roce 1952 se Gaby Aghion rozhodla založit společnost Chloé a stala se velmi úspěšnou a uznávanou návrhářkou. Co se samotných parfémů týče, ty spatřily světlo světa teprve před jedenácti lety, kdy se pro ně rozhodla kreativní ředitelka společnosti Chloé Stella McCartney. Na trh se brzy na to vychrlilo nepřeberné množství úžasných vůní, které věrně kopírovaly oděvy, ze kterých vycházely. Parfémy Chloé jsou velmi nápadité a určitě si je s jinými nespletete. Jak už bylo v úvodu naznačeno, jsou velmi lehké a svěží, takže budou korespondovat s vaší jarní garderóbou.

Chcete je koupit levněji?

Parfémy Chloé nepatří k nejlevnější, s trochou štěstí je však můžete koupit za dobrou cenu na internetu. Jako obvykle nezbývá, než doporučit populární internetový obchod parfums.cz, kde najdete široký výběr parfémů této značky. Objednat si je můžete z pohodlí vašeho domova a za mnohem nižší ceny, než za jaké jsou k mání v kamenných obchodech. Změnu parfému byste neměly podcenit, budete se cítit mnohem lépe, což na vás pozná i vaše okolí.

Publikováno: 20. 04. 2012

Kategorie: Kosmetika

Autor: Adam

Tagy: chloé | parfémy chloé | parfums.cz