Kvalitní kosmetické studio umí zpomalit čas

Přemíra kosmetických produktů i rad, jak pečovat o pleť a tělo, často vede k opaku, než který bychom čekaly. Jsme natolik přehlceny, že začínáme tápat. Divíme se, že i když vyzkoušíme sebelepší produkty; alespoň podle reklamy, kterou kolem sebe šíří; stále to není ono. Co dělat? Zkuste svěřit svoji pleť odborníkům. Hledáte-li kosmetický salon Praha, navštivte kosmetické studio Lavande v Praze 3.

Kosmetický salon Praha, který nabízí více než jen krásu

Profesionální ošetření pleti na Vinohradech potěší každého, kdo očekává více než jen nudný kosmetický salon. Relaxační hudba navodí atmosféru uvolnění a do salonu si přijdete nejen pro svoji „dávku krásy“, ale rovněž si odpočinou a zrelaxovat. Kosmetické studio nabízí skutečně kompletní balík služeb. Od ošetření pleti kosmetikou SynCare nebo Germaine de Capuccini přes různé masáže, ošetření pleti galvanickou žehličkou, manikúru, pedikúru až po prodej kosmetiky. Oblíbené a využívané jsou ošetření akné, anticelulitidová masáž s ozonem nebo čištění pleti ultrazvukovou špachtlí.

Ošetření pleti, krku a dekoltu – pro omlazení i lepší vzhled

Jako ženy nejvíce pečujeme o ty části obličeje, které jsou nejvíce vidět. Kosmetické ošetření pleti, krku a dekoltu v profesionálním kosmetickém studiu bychom měly mít v našem kalendáři vždy naplánováno. Zejména, pokud nás trápí akné, nebo se na naší pleti začíná podepisovat věk. Zde je samozřejmě optimální prevence a s profesionální péčí o pleť se oplatí začít s předstihem. Studio Lavande nabízí ošetření pleti, krku a dekoltu jako jednorázovou proceduru i jako péči rozdělenou do několika etap. Což je určitě pro pleť výhodnější a pro celkový efekt účinnější. Dochází k postupnému vyhlazování vrásek, k barevnému sjednocení pleti, i k opětovnému získání vypnuté pokožky. Ošetření se hodí už nad 25 let, kdy je optimální začít s první výraznější péčí o pleť. Péče o pleť ve studiu Lavande zahrnuje standardní i velice luxusní procedury, které začínají důkladným čištěním pleti. V nabídce jsou mikromasáž očního okolí i profesionální, již zmíněné, procedury, jako je ošetření galvanickou žehličkou a ultrazvukovou špachtlí.

Publikováno: 06. 08. 2018

Kategorie: Kosmetika

Autor: Adam

Tagy: kosmetický salon