Vlastníte auto? Pak je sjednání půjčky hračka

Do banky se s žádostí o půjčku vydává minimum klientů. Vědí, že by je zde čekala hromada byrokracie, a přesto by nakonec úvěr nemuseli dostat. Banka si totiž pečlivě ověřuje, zda máte stálý příjem a nejste zapsaní v nějakém z registrů dlužníků. A o takovém zápise člověk kolikrát ani neví. Stačí, aby jednou nezaplatil včas účet za telefon, a v seznamu se může vyskytovat celé dlouhé tři roky. Řešením takové situace jsou půjčky bez registru, čili bez prověřování registrů dlužníků. Firmy, které tento druh rychlé půjčky poskytují, ale zpravidla potřebují nějakou jinou záruku. Ověřují si váš příjem, chtějí ručitele či cokoliv jiného, čím by si pojistily, že z vás dlužnou částku dostanou zpátky. Koneckonců je to tak bezpečnější i pro vás.

Máte vozidlo? Ručte jím

Pokud vlastníte auto, motorku, letadlo, loď či jiné vozidlo, je vyhráno. V takovém případě totiž snadno dosáhnete na půjčku formou zástavy vašeho vozu. Nebojte, o svůj dopravní prostředek nepřijdete. Tedy aspoň jestli si vezmete půjčku u Zastavuz.cz. Zastavuz.cz vyřizuje půjčky se zástavou vozu a svým zákazníkům nabízí dva modely. Zvolíte-li Money&Store, vaše auto bude skutečně stát na zastřešeném hlídaném parkovišti jako při klasické zástavě. Dokonce je možné, aby vám firma našla kupce, získanými penězi byste poté snadno vyrovnali dluh. V rámci Money&Drive však máte možnost auto dál normálně používat. Zastavuz.cz chápe, že spousta lidí má k dispozici pouze jediné vozidlo, bez nějž se třeba nedostanou do práce. To je ostatně už první aspekt, který by vám mohl napovědět, s jak solidní firmou jednáte.

Vyřízení půjčky je rychlé

Zastavuz.cz vám vyplatí částky až do výše 80 % hodnoty vašeho vozidla. Technik jej nejdříve ocení a po podpisu smlouvy dostanete peníze okamžitě na ruku v hotovosti. Půjčky ihned jsou poskytovány po celé ČR, takže se nebojte ozvat, ať už jste odkudkoliv. Půjčku bez registru pořídíte zde.

Publikováno: 31. 08. 2017

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: půjčka bez registru