Je pro vás důležitější pračka, nebo lednička?

Zeptáte-li se muže na to, který spotřebič považuje za zdaleka nedůležitější, pravděpodobně vám odpoví, že lednička. Správná hospodyňka se zase pyšně podívá na pračku. A kde je pravda? Přesně uprostřed, oba zmíněné spotřebiče jsou totiž pro fungování moderní domácnosti velmi důležité a jen těžko se bez nich obejdeme. Ať už se tedy v blízké budoucnosti chystáte na nákup ledničky či pračky, rozhodně výběr nepodceňujte . Chcete-li ze spotřebičů dostat maximum, vsaďte na výrobky nejoblíbenějšího výrobce Wirlpool. Slogan, který společnost používá – Poznáte rozdíl – totiž rozhodne není zavádějící.

Vybíráme ledničku

Hned na úvod zdůrazňujeme, že všechny ledničky Whirlpool jsou vysoce kvalitní a chybu neuděláte ani v případě, že se rozhodnete pro některý z levnějších modelů. Jediné, čemu se budete muset podřídit, jsou dispozice vaší kuchyně. V menší kuchyni oceníte kompaktní rozměry vestavěných spotřebičů, ve větší se bude naopak vyjímat některá z větších, volně stojících, ledniček. Rozhodnete-li se pro některý z dražších kousků, budete si moct užívat nadstandardní funkce jako je NoFrost (zabraňuje vznikání námrazy) nebo antibakteriální filtr Microban (vytváří hygienické prostředí). Zajímavý je i speciálně upravený povrch, který zabraňuje zanechávání otisků prstů. Pro všechny volně stojící i vestavěné spotřebiče Whirlpool je typická nízká spotřeba a vysoký výkon.

Vybíráme pračku

Pračky Whirlpool jsou na tom podobně jako ledničky – i ony se pyšní nízkou spotřebou a jsou vybaveny mnoha důmyslnými funkcemi. „6. smysl“ není třeba představovat – právě díky němu se totiž pračky Whirlpool dostaly proslavily. Jde o inteligentní regulaci vody, energie a času, díky které je praní mnohem úspornější než u praček od jiných výrobců. Whirlpool vyrábí volně stojící pračky s předním a horním plněním, vestavné a velmi úzké pračky a přístroje kombinované se sušičkou. Seženete je i u známého elektrospecialisty LevnéElektro.cz.

Publikováno: 26. 03. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: lednice whirlpool | pračka whirlpool | vestavěné spotřebiče whirlpool