Jaké jsou barvy letošních Vánoc?

1) Modrá je dobrá

Ano, je tomu tak. Trendem letošních Vánoc je luxusně působící temně modrá barva. Je to jedna ze studených, zimních barev a je symbolem moře a nebe. Do podvodního království vás sice nezavedeme, ale s našimi vánočními ozdobami vám umožníme projít se noční oblohou. Slyšíte správně. Jedna z našich nových kolekcí nese název Napříč hvězdnou oblohou a je to název více než zasloužený. Ústředním tématem jsou hvězdy zobrazené na lesklém nebo matném pozadí převážně modré, ale také zlaté či průhledné barvy. Tato velmi slavnostní sbírka vánočních ozdob se spoustou třpytu přináší na vaše vánoční stromečky lesk a energii a do vašich srdcí klid a mír. Tmavě modrá barva je totiž barvou spolehlivosti, míru a uklidnění. Kolekce zobrazuje sen nás všech, dětí i dospělých, o čekání na Ježíška při sledování noční oblohy plné rozzářených hvězd. Ozdobte si stromeček těmito ozdobami a nechte si ho celou noc zdát.

2) Bílá, jako čerstvě padlý sníh

Bílá barva je symbolem čistoty, jasnosti a nevinnosti, ale také touhy po dokonalosti. A té dosahuje kolekce vánočních ozdob Dotek elegance. Tento set je inspirovaný čistým severským stylem. Z celé možné palety barev využívá kolekce pouze tři základní – bílou, zlatou a černou. A dělá to mistrně. Baňky s čistě bílým pozadím zdobí zlaté a černé proužky s puntíky. Některé se dokonce pyšní i černou kresbou. A výsledek? Luxusně a elegantně působící vánoční ozdoby v nadčasovém stylu. Všichni milovníci minimalismu a elegance, tohle je tu pro vás!

3) Zemité barvy přírody

Zní to příliš vágně a neurčitě? Ihned napravíme. Řeč je o béžové, měděné, krémové i o zlatohnědých odstínech s lehkým dotekem petrolejově modrých tónů. Zázrak přírody. To je jméno kolekce, která si vzala přírodní motivy pod křídla. Klasické tvary vánočních ozdob krásně doplní dekorace soviček, ptáčků a houbiček, kupříkladu i z půdy po prababičce. Svou jemností a jednoduchostí dokáže navodit atmosféru procházky zimní přírodou a přinést pocit klidu a pohody. Díky barevné kombinaci této kolekce s nádechem retra si o letošních Vánocích budete připadat doslova jako mezi nebem a zemí.

Publikováno: 13. 12. 2017

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: barvy vánoc | vánoční dekorace