Udělejte si radost dobrými značkami

Otevřeli jste šatník a s hrůzou zjistili, že zeje prázdnotou? To, co bylo ještě před loni akorát, je příliš těsné a naopak? A jediné, co vám padne, jsou ryze letní kousky, na které je poněkud zima? Nemrzněte a vydejte se na nákup. Udělejte si radost a pořiďte si nové hadříky, které vám padnou a budete v nich doslova k sežrání. Pokud vám chybí inspirace, vydejte se s námi na malý výlet do internetového obchodu, který perfektním oblečením a nejrůznějšími doplňky doslova nabitý. Zapomeňte na zdlouhavé a únavné nakupování v obchodních centrech, udělejte si pohodlí a přichystejte svůj oblíbený nápoj. Exkurze právě začíná!

Jen „dobrý“ značky

Cílem naší cesty je populární internetový obchod s příznačným názvem DobrýZnačky.cz (www.dobryznacky.cz). Už úvodní stránka napovídá, že jde o shop zaměřený převážně na mladší generaci, která preferuje pohodový, leč aktivní životní styl. Jak taky jinak definovat brandy, jako jsou Ripcurl, Ogio, Skullcandy, Smith a Animal. Každá se značek je pevně spjata s nějakým sportem. V případě Ripcurl a Animal jde o surfing a další záležitosti na prknech, ale i oblečení pro každodenní nošení. Dámské kalhoty či dámské mikiny Ripcurl vám neudělají ostudu ani ve společnosti. Dokonalé brýle Smith zase využívají přední lyžaři a snowboardisté, Ogio pak všichni, kteří touží po batohu, který se jen tak nerozpadne.

A proč právě „dobrý značky“?

Internetový obchod DobrýZnačky.cz jsme si nevybrali náhodou. Zaujal nás uživatelskou přívětivostí, množstvím zboží (to je mimochodem skladem a připraveno k okamžité expedici) a cenami. V případě, že si svůj nákup do 14 dní rozmyslíte, nevadí. Můžete zboží bez problémů vyměnit nebo vrátit. Velmi aktuální jsou letní slevy, které se pohybují rozmezí 30-50%. Zajímavá jsou zejména dámská trička, která jsou k mání za opravdu bezkonkurenční ceny. Připravte se na další letní měsíce už teď a ušetřete! Při nákupu nad 2000 navíc nebudete muset platit poštovné. To, že nesurfujete ještě neznamená, že na pláži nemůžete vypadat skvěle!

Publikováno: 03. 10. 2012

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: animal | dámská trička | dámské kalhoty | dámské mikiny | ogio | ripcurl | skullcandy | smith